• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Strasno, sad te ima sad te nema

Mislim da je najveća krivica kaj traktor nije tehnički pregledan i registriran, pa bude razloga za suđenje...

Kakave to veze ima, traktor je i dosao na popravak, pa je onda i normalno da nije ispravan
Takodje i registracija nema nikakve veze sa tim, traktor nije ucestvovao u saobracajnoj nesreci. I uopste nemora biti registrovan, jer se ne nalazi u saobracaju vec u radioni na servisu.
Ovdje uopste nema nikakvog osnova za tuzbu.
Jedina je krivica ovoga jadnoga pokojnika, sto je radio oko stroja koji je u pogonu, a znamo da to nije dozvoljeno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir zasto mijenjas cep na svakoj zamijeni ulja ako je ovaj dobar nema potrebe a i prije se sj..be navoj na karteru nego na cepu(sarafu)!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja na svom limenom ne mjenjam nego na modelu 1.4 16V je aluminijski karter i cep se mjenja kod svake izmjene,ima magnet na sebi i valda je meksi od navoja na kucistu.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nije stroj u pogonu, vec veliki johan deere kojem je.otkazivala.hidroulika, majstor je ozracivao, i u jednom trenu je nenadano proradilo i smrskalo ga, valjda se treba zavuc nekud pod kabinu i tu mu je glavu pricepilo. Bio je neki decko s njim pao je u nesvjest odmah.
Katastrofa.
A traktor je valjda imao tu gresku dugo vremena, nekad je radilo, nekad ne.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Nije stroj u pogonu, vec veliki johan deere kojem je.otkazivala.hidroulika, majstor je ozracivao, i u jednom trenu je nenadano proradilo i smrskalo ga, valjda se treba zavuc nekud pod kabinu i tu mu je glavu pricepilo. Bio je neki decko s njim pao je u nesvjest odmah.
Katastrofa.
A traktor je valjda imao tu gresku dugo vremena, nekad je radilo, nekad ne.

pričaš gluposti i ne seri o Fiatu, jer Fiate Lancije i Alfe vozim od kada imam vozačku a tu ima već puno proljeća svoje vremeno držao sam auto otpad i puuno sam auta rastavio i sastvavio,,, mjenja se BAKRENA ili ALU podloška a nikakav čep nemoj pričati gluposti sigurno su ti biseri u ovl. servisu (kojeg nisi ni vidio jer da su vidio oni znaju da je imbus 7 mm a ne 6 pa ti sjebu čep)

....:(snooze):
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
istini povlačim se ali šta je je Fiate poznam i ne mogu dopustiti ovakve bisere tipa "MARUŠIĆ" izgleda da je i naš oficir nekakav Marušić i pitam ga šta će mu magnet na čepu od kartera motora zar mu toliko karike stružu pa treba magnet
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
cek sta citiras moj post ak vrijedas oficira? citiraj onda njegov. u mom se ne spominju nikakvi fijati. samo kazem sta je bilo jer je to 2 sela od mene.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
istini povlačim se ali šta je je Fiate poznam i ne mogu dopustiti ovakve bisere tipa "MARUŠIĆ" izgleda da je i naš oficir nekakav Marušić i pitam ga šta će mu magnet na čepu od kartera motora zar mu toliko karike stružu pa treba magnet

Kod nas ima 5 fiata sto dizela sto benzin,moj je servisiran u ovlastenom servisu 2god i na mom nije mjenjan saraf nikad!
Na 1.4 16V ga mjenjaju a ti ih pitaj zakaj i zakaj ima magnet na sebi,i ne podloske nego cjeli saraf.
Moj nema podloske nego konus i imbus a kakav je na aluminijskom neznam.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj bi bilo posebno,znas kak se veli covjek uci dok je ziv al ipak umre blesav i glup.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja na škodi nemam ni podloske a ni ne mijenjam saraf jos uvijek isti je gore i nemam problema nikakvih ni s navojem ni nista mene jedino neravnine hebu po cesti pa mi struzu po karteru nemogu stic sve rupe po cesti pokrpat:icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,311
Ja ni ulje ne mjenjam, samo nadoljevam na svakih 1000 litru do dve pa tak ide več godinama.
Zakaj i ja nebi bil kontra celog sveta
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@muha to sam i ja radio u jugu 45 i WV Jetta skupljo po selu staro ulje da sam mogo doljevat ovim potrosacima trosili ga skoro vise nego goriva!!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pričaš gluposti i ne seri o Fiatu, jer Fiate Lancije i Alfe vozim od kada imam vozačku a tu ima već puno proljeća svoje vremeno držao sam auto otpad i puuno sam auta rastavio i sastvavio,,, mjenja se BAKRENA ili ALU podloška a nikakav čep nemoj pričati gluposti sigurno su ti biseri u ovl. servisu (kojeg nisi ni vidio jer da su vidio oni znaju da je imbus 7 mm a ne 6 pa ti sjebu čep)

....:(snooze):

al smo zapaljivi, ali si bar mogao imati poštovanja prema mrtvima pa ne prostačiti u krivo citiranom postu, nije ti ovo policijska postaja da si ti glavni i da je tvoja zadnja, a što se tiče Alfe to je najnepouzdaniji auto ikad napravljen i to kažu čak i ovlašteni prodavači i mehaničari.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ma kakva zamjena čepa pa danas serviseri ni ne diraju čep da bi ispustili ulje lijepo isisaju na mjerač i gotovo a sad druga stvar šta oni to naplate
 

Najnoviji postovi

Na vrh