• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
jel čuo itko što je bilo u dragotinu (kod đakova) danas? čovjek je poginuo, navodno je sletio s traktorom u kanal, vozio suncokret, bio je netko i u prikolici, ali nije ozlijeđen. užas.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Eh kad bi se našal neki paparacco kad je došla tehnologija za podizanje.Vidil san svašta po terenu od 91-93 ali ovo je malo za smijat.Jadna li im nana dobro ga izvrnuli.

Ma što se tenka tiče on ak je u voznom stanju komotno sam izlazi iz te situacije ali bi vjerojatno labudica nadrapala....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Božja kazna za poduzetnika i debeli minus za projektanta silosa,koja je to hebena garancija za takav skupi objekat godinu dana,bitno da nitko od radnika nije stradao,namirit će on štetu ,nije bio tako mali kalo na obračunu:icon_fU::icon_fU:
 
B

bosniahos

Guest
Neznam kauboj odakle vadiš info,nigdi to nepiše.Uostalom ti i nisi iz
Hrvatske,a ovdeka se radi o tanku HV.Bil glupan u Hr ili preko save isto je ,nemislim natebe .
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kako cujem bilo je 950 tona psenice, jucer su je usisavali u kamione. Krivac je ljudski faktor.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Neznam kauboj odakle vadiš info,nigdi to nepiše.Uostalom ti i nisi iz
Hrvatske,a ovdeka se radi o tanku HV.Bil glupan u Hr ili preko save isto je ,nemislim natebe .

Očigledno nisi pažljivo čitao!!
Tenk je trebao
poslužiti kao meta na vojnoj vježbi "Udar 13" tako da nema neke veće
štete.
Kakve veze ima dali sam iz HR ili nisam!?
Možda nebi smio komentirati nezgodu otpisanog tenka HV? :icon_mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
ubnf.jpg
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Koliko ja znam da je 84-tvorka bila 38 tona a ovaj je lakši oko 5 tona,ako me sjećanje služi,a između ostaloga navodno je cesta propala pa se labudica nagnula,usput labudica je vanjskih gabarita,maks.2.60

u krivu si, ove labudice su šire, bager je 2,5 i jos sa svake strane ima dvadesetak cm prostora do ruba dok je na njoj. takvih je 6 u vojsci
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
pa da bolje je nastradal ali ovaj prvi je sigurno dolje sav spigan

To sigurno!!
Ne mogu ni zamisliti koja je to škripa i lom bio kad se sručilo tih skoro 1000 tona žita i čelika. :icon_e_surprised:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ove god mi se isto desilo,da stvar bude gora išao sam po prvi puta sa rotokosom uslužno kosit,i više dam novaca za staklo nego šta sam zaradio :icon_hang:
 

Najnoviji postovi

Na vrh