• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Nije stroj u pogonu, vec veliki johan deere kojem je.otkazivala.hidroulika, majstor je ozracivao, i u jednom trenu je nenadano proradilo i smrskalo ga, valjda se treba zavuc nekud pod kabinu i tu mu je glavu pricepilo. Bio je neki decko s njim pao je u nesvjest odmah.
Katastrofa.
A traktor je valjda imao tu gresku dugo vremena, nekad je radilo, nekad ne.
E svakakve cu nebuloze ovdje procitati . :icon_rolleyes:
Citiram: ``Nije stroj u pogonu, vec veliki johan deere kojem je.otkazivala.hidroulika``, pa sta je to Boga mu nego stroj u pogonu, traktor je stroj, a noramlno da je bio u pogonu dok mu je radila hidraulika.
Ljudi pisu samo ajd da se nesto napise :mur:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,202
Ovog decka sa bmw-om sam poznavao, ali neznam tko bi mogao biti ovaj covjek iz golfa.. Mozda Šanana zna, to se zbilo par kilometara dalje od njegove kuce.. Ugl, strasno!
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Nije uletio u berac jbt

Pa normalno da nije u berac kad fino pise da ga je priklijestila hidraulika traktora.
Kazem ja da se malo razmisli sta se pise, a ne samo ajd, tra la la ko babe na pijaci
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
E svakakve cu nebuloze ovdje procitati . :icon_rolleyes:
Citiram: ``Nije stroj u pogonu, vec veliki johan deere kojem je.otkazivala.hidroulika``, pa sta je to Boga mu nego stroj u pogonu, traktor je stroj, a noramlno da je bio u pogonu dok mu je radila hidraulika.
Ljudi pisu samo ajd da se nesto napise :mur:

ne vidim razlog za toliki gnjev na račun ovog komentara a nije mi jasno zašto ne bi smio da ga napiše
zato i postoje forumi da se na njima piše i raspravlja
druga je stvar koliko je ko od nas pismen i načitan ali to nije uvjet da bi bio član foruma
i da se vratim na temu
Iskreno saučešće rodbini
a nama svima ostalima neka to bude upozorenje da gasimo strojeve kad ih popravljamo, govorim iz vlastitog iskustva jer sam neki dan pokušao "odštopati" silokombaj sa batinom pa sam je na kraju isilirao
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovog decka sa bmw-om sam poznavao, ali neznam tko bi mogao biti ovaj covjek iz golfa.. Mozda Šanana zna, to se zbilo par kilometara dalje od njegove kuce.. Ugl, strasno!

Dečka iz bmw-a znam, 3 godine stariji od mene, šteta, no vjerojatno ej bio alkohol u igri poznavajući ga.
Ovog drugog starijeg čovjeka osobno nepoznam, no odprilike znam o kome se radi.

Inače, u petak popodne je samo kilometar više bio jedan direktni sudar, srečom bez smrtno stradalih, samo teže i lakše ozljeđenih, a danas ujurtro ovo stravično.
Neznam kaj se to počelo događati, mora da su gorična branja u pitanju.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nisu ga utjerali nego je vjerovajuči napisanome na labudici propali desni kotači prilikom čega se dobratno nagnula i tenk je isklizal sa nje...
ali ja ipak mislim da nije bilo sve po ps.u kaj se tiče prijevoza..da je bil svezan dobro sa lancima sumljam da bi tak lako isklizil dole z nje...
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Evo jednog bisera

136029.jpg
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
govorim iz vlastitog iskustva jer sam neki dan pokušao "odštopati" silokombaj sa batinom pa sam je na kraju isilirao
Uh, ovome sam se dobro nasmijao! :)

nisu ga utjerali nego je vjerovajuči napisanome na labudici propali desni kotači prilikom čega se dobratno nagnula i tenk je isklizal sa nje...
ali ja ipak mislim da nije bilo sve po ps.u kaj se tiče prijevoza..da je bil svezan dobro sa lancima sumljam da bi tak lako isklizil dole z nje...
Ovaj tenk je trebao poslužiti kao meta, pa nije ni čudo što je pokušao pobjeći!! :(rofl):
 
B

bosniahos

Guest
Tank je kompleksno borbeno vozilo.Ako morh kaže bit če istraga,kriv je netko zasigurno.Dešava se u miru a znam što se sve događalo i u onom vrimenu ratnom,od nečijeg gluparanja do uticaja alkohola i droga puno je bilo pogriški.Ima na jubito kako je ruski supertank izbacio labudicu i vučno vozilo u vožnji, potražite i vidit čete vrhunac ljudske gluposti.
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
nisu ga utjerali nego je vjerovajuči napisanome na labudici propali desni kotači prilikom čega se dobratno nagnula i tenk je isklizal sa nje...
ali ja ipak mislim da nije bilo sve po ps.u kaj se tiče prijevoza..da je bil svezan dobro sa lancima sumljam da bi tak lako isklizil dole z nje...

el ti znas kolko je tezak taj tenk??? moral bi ga vezati sa desetak lannaca da se ne prevrne. ali ti decki imaju samo 2 lanca, a i on ako se cimne i krene nista ga nece zadrzati, to je ipak 45 tona krntije i nema sanse da su ga ikako zadrzali gore a ovak je nagnuta prikolica. a kolko vidiim tu je mladi vozac vozil i to je mozda presudilo, jer te labudice su siroke 3 ili 3,20m i tu nema da ides na stranu, a on je verovatno se nekome makival i povuklo ga je, a i da se vozi po rubu asfalta popustil bi jer je sveukupno oko 65 tona na osovinama od prikolice.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
el ti znas kolko je tezak taj tenk??? moral bi ga vezati sa desetak lannaca da se ne prevrne. ali ti decki imaju samo 2 lanca, a i on ako se cimne i krene nista ga nece zadrzati, to je ipak 45 tona krntije i nema sanse da su ga ikako zadrzali gore a ovak je nagnuta prikolica. a kolko vidiim tu je mladi vozac vozil i to je mozda presudilo, jer te labudice su siroke 3 ili 3,20m i tu nema da ides na stranu, a on je verovatno se nekome makival i povuklo ga je, a i da se vozi po rubu asfalta popustil bi jer je sveukupno oko 65 tona na osovinama od prikolice.
Koliko ja znam da je 84-tvorka bila 38 tona a ovaj je lakši oko 5 tona,ako me sjećanje služi,a između ostaloga navodno je cesta propala pa se labudica nagnula,usput labudica je vanjskih gabarita,maks.2.60
 
B

bosniahos

Guest
Ima morh svojih stranica a postoji i wikipedija.Ima više tenkista na forumu pa neka oni kažu koliko što,ovdi opet postoji ono pišem jal mi dosadno.Kad se sila makivala nekom.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Cujem da se u Bjelovaru u jednoj firmi prekreno 1000 tonski silos i da je usput ostetio drugi uz sebe. provjerim kasnije
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Neiskustvo vozača, otišao do ruba pa skliznulo sve....

Kako barem 2x mjesečno u firmi imam specijalne transport nagledao sam se svačega, nerjetko su elementi koje smo radili bili teži oko 55-60 netto Tona + specijalna prikolica+traktor.... Ne možete si zamislit kako cesta diše kad se tako nešto vozi... Kad se tako nešto vozi pažljivo biraš ceste a ne da se nekome po cesti mičeš...
 
B

bosniahos

Guest
Eh kad bi se našal neki paparacco kad je došla tehnologija za podizanje.Vidil san svašta po terenu od 91-93 ali ovo je malo za smijat.Jadna li im nana dobro ga izvrnuli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh