• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta ćeš kad sam rođena sa dva zuba, u prvi osnovne sam išla sa pet godina i tristo šezdeset i tri dana....u petoj godini su mi ispali zubi sa kojima sam rođena,pa mi narasli drugi. pa i ti ispali,pa narasli opet drugi.....pa sa dvadeset i dvije narasli peti kutni....ma vidiš da sam sva nekakva smotana - a rekle babe u selu kad sam se rodila - cijelo me selo došlo vidjeti - da ću biti posebna.....Rekle su još nešto,ali ne mogu reći - ispasti će da se hvalim.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E to bi bilo to. Meni narasla tri.
No pa da reknem onda do kraja - i tako meni prorekle seoske babe Vange da ću biti pametna, mudra i draga i ....... al su se zeznule.....:icon_eyes::icon_e_wink:
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Moja žena je isto tako lijepa mila i draga ali naopako rođena :icon_eyes::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I moja djeca su naopako rođena.
Ma velim ja da sam sva naopaka.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

A vidiš i sam da se isplati naopake poznavati. A tek imati......
Čuvaj ženu, naopaki su biserje među šarenim kamenčićima. :icon_e_wink: xD.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidis meni su sa 20 ali sam onda i poceo celavit. Sta rec.
Pobjegosmo mi...

I moj sin sa dvadeset i nekom počeo čelaviti.
A veli moja snaha da to nije loša nezgoda.........:icon_wink::icon_razz:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
E to bi bilo to. Meni narasla tri.
No pa da reknem onda do kraja - i tako meni prorekle seoske babe Vange da ću biti pametna, mudra i draga i ....... al su se zeznule.....:icon_eyes::icon_e_wink:

Pametna i mudra,sigurno a draga hmm..
Šta mi se desi neki dan.Vozačka mi ističe za produženje mi treba ljekarsko uvjerenje zbog "D".Odem ja u privatnu polikliniku da to uradim al belaj.Prvo kod očnog kaže"čitaj slova na tabli" reko "kojoj tabli"onda kod neuropsihijatra kad ono on ludji od mene,na kraju kod ong završnog,pita me kolki mi je pritisak,pojma nemam ja mu rekoh.Ti boga uze on da izmjeri kad 190/110, kad se nisam šlagiro, doduše dan prije sam malo više oborio piva,krenulo me.Sva sreća tu se ljekarski plaća na kraju,pa sam odusto.Riješio sam na kraju odjaviti "D"nije to više za mene.Sad mi je bijeli luk u svakom obroku,pa i krave u štali okreću glavu od mene.
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
I moj sin sa dvadeset i nekom počeo čelaviti.
A veli moja snaha da to nije loša nezgoda.........:icon_wink::icon_razz:
Meni je tek 23, a kose ima malo sa strane, uopšte mi ne smeta, čak šta više, ujutru kad se umijem, odmah operem i kosu.. :) :) :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pametna i mudra,sigurno a draga hmm..

Ako ne povučeš ovu izjavu mogla bi ti se dogoditi nezgoda u stilu naslova teme.
4252666567.gif



Meni je tek 23, a kose ima malo sa strane....[/QUOTE]


To testesteron radi,ček malo da cure saznaju...... i to ti sinek ne spada u temu "Nezgoda". To ti je prednost. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Može ovako "pametna, mudra a sigurno i draga"

Misliš da si samo ti bila fenomen kad si bila mala?
Ja sam ti prohodo u petom mjesecu starosti a !
Kažu kad sam bio beba toliko sam bio ružan da me niko nije htjeo nosati, pa sam silom prilika moro prohodati!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nisam ja bila nikakav fenomen - na deset tisuća beba jedna se rodi sa zubićima. Izgleda da sam baš ja bila onda na redu. :icon_razz:

Mislim da će nas sad netko nakalemiti ovdje, jer ovo zbilja nije tema za ovakve postove,ali reći ću još ovo - znam ja zašto sam takva pametnica - kad sam bila mala,ono, prohodala kako treba samostalno,a imali smo jedan bijeli dud posađen. I imali smo i kokoši koje su uvijek bile ispod i kljucale one što su popadali. A ja sam isto to kupila i jela, - a imala sam , veli mama, neku vesticu sa đepičima. i nakupila ja toga pune đepiče i jela, a ona pogledala - tu i tamo je bila neka malina. Ali većinom su bili kokošji kakači. A znaš kako je sa gnojivom - sve raste kam ga metneš....:icon_razz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
I moj sin sa dvadeset i nekom počeo čelaviti.
A veli moja snaha da to nije loša nezgoda.........:icon_wink::icon_razz:

A što mu radi da nema kose :icon_wink:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Jutros sam uzorao neke 3 rali do podne i onda malo odmora i krenuli ponovno pa prvo ode guma na 6245 i onda iskrivim oba lemeša na Olt posavcu kad sam naišao na kamen. Sve bolje od boljeg..






 

Najnoviji postovi

Na vrh