• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nije moglo jer je tu kaldrma
Došao je drugi traktor i samo me pridržao bočno dok sam ja izašao , ako vidiš na slici ima treger zakačen za gornji dio zvona od mjenjača , za njega me samo povukao
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zbog budale koja nije izvadila staru banderu ,tj.zakinula je u zemlji a nije označio otišao umalo lemeš u sekundarnu sirovinu,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Isti slučaj sam imo prije par dana.A prije par godina sam zavalio za nevidljivi panj i ja konj mjesto da malo u rikverc, mahinalno hidrauliku novi lemeš savio,al sam lajo, pola dana ga peglo na hladno.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ja sam predlani sa RD pokupio kompletno crtalo pluga kod nekog djeda. Zamro sam u sekundi kad je lupilo Djed se čudi otkud crtalo a na plugu mu fali jedno. :fiery:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Kolega je tako prije par godina sa kosom zapeo za ostatak bandere koji je bio zarasao u travi pa se nagodio sa HP-om da mu kupe novu kosu jer se ona doslovno raspala.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tata je imao slični slučaj,kada je orao zapeo je za uzemljenje od dalekovoda jer imamo zeljeznu banderu na polju. Kako je elektra kopala oko bandere nisu duboko stavili uzemljenje,srećom pa je slabo željezo pa ga samo izorao,drugi dan agregat na polje i odrezali smo ga nek se j*** nek stavljaju drugo uzemljenje.
 

sasa0110

Član
Tu od
28 Pro 2014
Poruka
49
To su bili malo jači majstori, da je išao podrivačom vjerojatno bi im temelje od dalekovoda iskopal [emoji85]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Šta ti je život,danas nam je u selu i okolici umro najveći farmer,smola od života i problema,najveći problemi sada ostali obitelji
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ajkula jel čovjek bio starije dobi kad se čeka za mrijet il nako ko johabica i ja (mladi) nedaj bože,garant srčka.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije,50 sitno,jeben život i 100 drugih problema,ljudi se ruše,više nisu ni godine problem.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne nije,imao je čovjek i neku operaciju prije nekoliko godina,ali eto,Sv..Petar otvorio knjižicu i amen
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Juče je ovak otvorilo sa velikim buuuum gumu na prikolici.Sad sam naručio 2 kom.neke powerking sa 10 platni preko neta.Cena je prihvatljiva i nadam sa da ni gume nisu tako loše.Možda ko zna gde jih rade?
upload image online
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Danas sam šogoru išao sa rotodrljačom pripremat za kukuruz, izrotiral sam mu šumarski lanac koji je lani zaorao,sreća pa mi se nije namotao na noževe inače bi bilo sra*e.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Juče je ovak otvorilo sa velikim buuuum gumu na prikolici.Sad sam naručio 2 kom.neke powerking sa 10 platni preko neta.Cena je prihvatljiva i nadam sa da ni gume nisu tako loše.Možda ko zna gde jih rade?
upload image online

Jel bila puna ili prazna?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Puna,nafilana na 3 bara a i prikolica je još bila krcata drvima.Sva sreča da je izdržala do kuče ak bi bilo na putu bi bilo malo je--no.Ili odmah ič kupit novu gumu i kod vulkanizera ili nač nekog sa samoutovarnom pa da bi pozajmio točak.Sad kad se to desilo doma ima i vremena za nabavu guma i za montažu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Dobro da nije otišla prikolica na bok,da je pukla negdje na strmini.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ne znam ni sam kako, tokom posla mi ispao osigurač i klin. Klin sam našao, a osigurač, pokoj mu duši...

10441016_757550831028681_3951478109075959406_n.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kod takvih radova i priključaka uvjek bi trebalo osigurati da se klin ne okreče ..inače se dešavaju ovakve stvari
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh