• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Zajeban ti bio taj poso, a zašto na kištru sa pivama ne sjedneš, već tako čučeći odoše krsta(križi), pa ćeš kukati ko Jo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma on ti to na nečem sjedi, i neće otići križa nego ono kaj se more ispeči na oko.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Dobro vidiš jole,slikano sa krive strane a sad mi se neče više lijepit slike,nasuprot mene
je vinograd a tamo se ne pije pivo.
Nermine nebrini za kičmu jel se nevidi da sam mlad ko rosa(hm...mraz),a poso ne podcjenjuj,reko sam da i to neko mora:eek::
A ti bucka mani se mojih djelova i bolje reci kako ćemo sa primopredajom:icon_axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
labavi a gdje je ono koje šumsko krme,samo pazi da te ova mlada agacija spići u kičmu,:icon_rofl::icon_rofl:,,dobar ti neki šumski teren,vidi se da čovjek voli prirodu,jedino bi mogli vatrogasci imati posla ali eto još nije sezona zabrane loženja na otvorenom:icon_axe::icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ti bucka mani se mojih djelova i bolje reci kako ćemo sa primopredajom:icon_axe:

A jel ti to imaš?
Jesi nabavio?
Ja sam danas na sajmu. Nagla izmjena plana .Ak imaš, ak buš tamo,donesi, ili mogu pokupiti usput dok idemo kući.
Imaš tamo na temi u prodaji "Krumpiri za saditi" broj moba, pa me zvrcni - ja tvoj nemam, ja ti sve pogubim kaj dobijem.
Ak nemaš, onda reci kad buš imal pa se dogovorimo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma nemam,tip mi uzel broj moba i rekel da me nazove dok bude roba zapakirana....to ti se ide u neku rugvicu(dugo selo),a jel ti znaš di sam ja,pa nejdeš uz mene dok ideš sa sajma.Vidiš a budem ga sutra ili preksutra nazval da ga malo podsetim......i ja sam mislil danas do sajma(žena i deca čak možda i idu) a meni iskrslo nešto neodgodivo.........:(sweat):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rugvica?
Da nije to Zeleni hit?
Onda meni može mala međimurka donjeti doma ako je to njihovo.

Ak budeš na sajmu, a ti zvrcni, ko što rekoh, nemam tvoj broj.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nisam bio na sajmu(žena je upravo stigla),a ne reče li ti jednom prilikom da nemaš ni mob a ne broj........aaa tico.......:(nerd):
E malo prije nešta raspremo sa ženom......kad sam se ja upoznao sa tobom i ajkulom,naravno i jožom,jel to bilo prošle ili pretprošle godine,ona tvrdi prošle dok ja mislim pretprošle....da li se ti sječaš?:(wait):
I kaj na kraju sa tim paketom šečerca oš il neš od mene....:p:?
E da i kaj ti je "zeleni hit",ime proizvođača,dučana ili sorte.....u svakom slučaju pojima nemam,trebalo bi bi ti od Bc instituta,broj iščeprko na netu,a tip mi reko da je Rugvica u pitanju.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A vidi ga koje dobro pamćenje ima - je, tako sam rekla. A ono ti je tamo mužev mob, a reko meni matičar kad nas je vjenčavao - sve što je njegovo, to je i moje. I ja se toga držim.A i zakon veli da je sve pola njegovo, pola moje. Tako da ak ti zovneš na onaj mob, to ti je isto ko da zovneš mene, samo će ti se on javiti.Onda ti rekneš da trebaš mene......i tako.....
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
johabice,jbt,jel to u svim slučajevima tako.....mislim,javi se muž,ti tražiš ženu....i sve ok?:icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Naravno, zašto ne bi bilo?
Pa ne traži me nitko lijevu ruku :(giggle): , nego informacije.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Možda neznate da je 22.03. svjetski dan voda.
Pa danas i ja malo bio kraj vode.

20150322_144730.jpg

20150322_144810.jpg

20150322_144826.jpg
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo ovako kreten sebi napravi posla i umalo da se prevrnem :(whew):
Traktor mi bio na selu i ja ga parkirao na samu ivicu , kada sam došao po njega posle kiše samo sam se mrdnuo milimetar i on je sklizao desnim točkom u stranu i povukao i prednji kraj
Znači sekunda je falila , još sam posle i izduvao lijevu gumu da ga malo stabilizujem dok ne dođe drugi traktor da me oslobodi ali je toliko bio naget da kompletno izduvana guma nije legla ni malo

Totalna moja idiotska greška :drink:
 

Prilozi

  • IMG00052.jpg
    IMG00052.jpg
    37.2 KB · Pregleda: 268
  • IMG00050.jpg
    IMG00050.jpg
    24 KB · Pregleda: 293
  • IMG00051.jpg
    IMG00051.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 287

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ono što me najviše uplašilo je to što se nisam uplašio nego sam 'ladno sjedio i čekao da se prevrne
 

Najnoviji postovi

Na vrh