• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Prevrnuo se traktor, srecom nikakve teske ozljede. Nije mi jasno kak se uspel na cesti prehititi...

prevrtanje-traktora-650x250.jpg


http://www.zagorje-international.hr...klist-i-voznja-autocestom-u-suprotnom-smjeru/
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To je 542/549 jako brz i lagan ako su španeri bili otpušteni i prednji trap nepiksiran hoće na bok pogotovo na šodranoj cesti .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nemože ali ako je raspušen pa malo u zavoju lupi a vozač okrene glavu da vidi i usput okrene volan i onda malo lijevo desno tak je u susjednom selu poginul suvozač , nije bilo kabine i opal pod bočnu kosu na malom IMT-u.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Može ako je napravio ono što radi pola vozača,pustio traktor u leru ,evo prije 2 dana kod mene čovjek prekrenuo na nizbrdici zetora 60 ks,sa jedoosovinkom sa kubikom šodera,krivac ,malo kuraža i malo maligana,rezultat nije tako strašan ali moglo je biti i gore
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Igraju se sa životom drslaju volani im ne valjaju.
Jednom ja dobijem 542 u ruke a volan trese čudo a veli meni gazda da nogama kugle držim.
I kad nastradaju onda je gotovo
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Skoro sam mijenjal "ključ za ključ ", al ..... draži je meni moj Žućo :icon_fU:
Jedva sam se otarasil čoveka ....
DSC_0027.jpg
[/url]image hosting 20mb[/IMG]
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Kad ti k srcu priraste nekej onda nema do toga! Moras si potkovu okrenuti hbreg, da sreca u njoj ostaje.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A da ?? To nisam znal !
Al i ovak me sreća prati Bogu fala !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Je, tak dugo dok ti se sreća ne izcijedi iz potkove.
Okreni ju prema gore dok još ima nečega u njoj :D:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Dobro je da ga ovaj veliki nije pojeo za doručak :icon_fU:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
To je Renault 75-34, ak se ne varam !? 75 je sigurno, al za ovaj drugi broj nisam siguran !? Bilo ga je lijepo vidjeti na djelu. Uniforest 6t ( hidro ) i prikolica prava šumska. Kuka na njemu isto pomična . Al ipak nije k meni u brijeg mogel sa 10 kubika. Tak je barem vlasnik rekel. Veli, prelagan je. Ali i 10 kubika je teret.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Da... Kak je isel u stroj koji je u pogonu gurat ruku? Strašno :(

Via TapaTalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma tragedija, nisam direktno poznavao mladića ali bio sam kod njega. U sekundi se dogodi kad se čovjek najmanje nada a kažu da je imao prilično iskustvo u radu sa time.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh