• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
@compy

Jesi možda danas orao strnjak kraj aftoputa kod SB-a, isti/sličan Claas kao tvoj, ako je uopće tvoj, nisam baš upućen, al' sam vidio na slikama haha :s:

Bil' je čovjek u tratoretu u nekoj zelenkastoj majici, ak' sam dobro zapamtio i plavi plug 3 brazde.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
A taman ga oprao.

72546701fd67bcd1fd93f1a4d7368abe.jpg
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Jesi možda prao na jakom suncu.
Šta je tu je.
Stavi privremeno u donju zonu lim nekakav, da ti ne puše po nogama, ako nemožeš sad promjenit.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Nije donje razbito, gornje je, nije krivo pranje, prekretač je bacio kamen. Da stvar bude bolja kada sam čistio, majstori su ga zaljepili umjesto da su ga sa gumom postavili, pa je bilo veselo očistiti okolo sve.

Puknuti, probaj i ti čekićem, čišće ne može biti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Pregoreno motorno :(:(
To nije nezgoda, to je na betonu katastrofa vidljiva pokoljenjima kasnije.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju labavi01 ,nadam se brzom oporavku,jbt.nemoj da izgineš ,vidiš da sahrana skupa:(y)::(y)::(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bas tak kad te krene naj...si jucer kaj sam zaradio u sumi nakraju ode u popravak!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prejaka kompresija pa ga izbila[emoji12] [emoji12]

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Bučo kaj je to zbog pumpe od prejakog dima:icon_e_biggrin::icon_axe::(rofl):...
Šalu na stranu,ovo koljeno i ni neki problem al šajba je sigurno skupa
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma koljeno je vec vareno tak da neda mi se trazit ko ce ga donekle kak se spada zavarit jer popucalo je na nekoliko manjih komada i kostat ce me ko i novo a novo koljeno je 240kn a sajba ostaje za sad takva za ovu godinu dok drva sva porijesavam onda cemo na zimu po drugu kod Cegeca oko 450kn!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajkula, napiši više detalja.

A ne znam detalje,stradala glava,operacija,možda Bobić zna više on je bliže,nije mi zgodno ispitivati,želim mu brz oporavak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Želim mu čim brži oporavsk i bez posljedica. Tvrda je to glava.
 

Najnoviji postovi

Na vrh