• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A brat je razvlačio rolomat za navodnjavanje,i vodeni top se upro u šajbu lad je izlazio na visoki poljski put. Da je bila zatvorena,nikome ništa... To se meni ne bi moglo dogoditi! :D :D
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
350 kuna kod Hubzina,kod Kirša je bila dosta skuplja. Znam kad sam tu istu šajbu kupovao ni pred godinu dana... :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
A brat je razvlačio rolomat za navodnjavanje,i vodeni top se upro u šajbu lad je izlazio na visoki poljski put. Da je bila zatvorena,nikome ništa... To se meni ne bi moglo dogoditi! :D :D

Kad smo već kod toga stari išao neki dan balirati sjenažu sa proximom i kad je motao umjesto kipe digne ručicu od hidraulika (poluge su bile spuštene) i puče kardan kao led.. Navikao balirati sa 6245 i zeznuo se..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Svakom se svasta moze dogoditi, a dogodi se i curi dijete ;)

Da,,,, I onda najbolje pitanje, kad seoske babe to čuju, "Isuse, kak joj se to dogodilo ??"
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
E sad bi moral odigrat sedmicu na lotu, mislim da je vreme da nešt i dobiš a ne da samo odlazi sa dvorišta! [emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma došlo bu i mojih 5 minuta,ne sekiram se preveč. Mjesec dana smo samo grah brali i okopavali,nije trebalo ni nafte ni ulja ni ničega,čim mašine zabrndaju,odma neki vrag dojde...

A da bi dobil na lotu moral bih uplatiti,za to sam škrt,za čike nisam. Budala,ne? :)

No,do tad,sve je dobro kaj se dobro svrši,staklo ni tak skupo,guma se našla,a lajtung složen i posel dovršen... :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
6dcc05c5db4ffde95fcd4d61acb8e308.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Svako zlo za neko dobro. Sad bu (u slučaju potrebe) lakše skinuti poklopčić kad bu trebalo reduktora dotegnuti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh