• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A ne znam detalje,stradala glava,operacija,možda Bobić zna više on je bliže,nije mi zgodno ispitivati,želim mu brz oporavak.

Ma i ja znam samo povrsno, navodno na poslu pao i razbio glavu, dosta iskrvario,,,:s:
to je prica koju sam cuo
c065.gif


bojim se samo da ne dobije krv od kakvog je*ezljivca pa da i on ne krene u ku*valuk,,, :tongue:
malo sale na njegov racun, iskreno se nadam da ce se brzo oporaviti,,,
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
@compy

Jesi možda danas orao strnjak kraj aftoputa kod SB-a, isti/sličan Claas kao tvoj, ako je uopće tvoj, nisam baš upućen, al' sam vidio na slikama haha :s:

Bil' je čovjek u tratoretu u nekoj zelenkastoj majici, ak' sam dobro zapamtio i plavi plug 3 brazde.

Mi imamo Vogelov plug 4 brazde, tako da nismo mi bili.. :icon_e_wink:
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
Naa žalost takvih vijesti je sve više.

Prije dva dana u mom kraju poginula dvojica mladih ljudi u prometnoj sa autom.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Tu u zlatar bistrici danas covijek opal pod kamion i ostal bez glave... doslovno :(sweat):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Puno njih niti ne gleda na traktore nego samo piće po svome ko da ne postoje na cesti. Tino pa kad je to bilo, bil sam oko 5 u Klimenu pa nisam ništ čul?

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
O bože, čitam komentare na ovaj gore članak i gledam kako nas (poljoprivrednike) za njih traktoriste mi svi izgledamo... Neobrazovana stoka, retardi, pijanci koji misle da su sve ceste njihove, ne držimo rastojanje, vozimo kako hoćemo itd...

A to što nas "traktoriste" nitko ne jebe ni 5% pa nas obilaze na okukama, skreću ulijevo iz suprotnog smjera, samo što ga ne zakačiš i ostalo, to uopće nema veze.

A i ovaj je baš poštovao ograničenje kad se audi raspao kao da je Fiat, mada i ovaj Merđo je masa, al' opet, nije išao 50km/h da ga hebeš. Ima tu svega, a šta je stvarno bilo, nitko ne zna.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Semperitka pa da je pukla :icon_e_surprised:

Iz kojeg stolječa je ta guma?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelj labavi01 je uspio ,danas smo se čuli ,još je mutan,ali drugi tjedan dolazi kući,imao je debelu sreću po govoru njegovog doktora,:icon_pidu::icon_pidu:
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Još malo od proljetos... Skoro pa zapadanje. :icon_eyes:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Q88F7JTydnQ[/YT]
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
To je za-m1200+500? Koliko kg tovaris u njega i koliko tegova imas naprijed. Pretpostavljam da imas pomocne cilindre.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
To je ZA-M 1501+500.. Stavljamo oko 1,5 do 1,8t gnojiva i mislim da ima 450kg tegova (neznam točno koliko ima sa nosačem tegova). Da ima pomoćne cilindre.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Prijatelj labavi01 je uspio ,danas smo se čuli ,još je mutan,ali drugi tjedan dolazi kući,imao je debelu sreću po govoru njegovog doktora,:icon_pidu::icon_pidu:

Jebale ga nanulice, treba njima kao na bausteli radne cipele sa celicnom kapicom i šlemće da nose svaki put kad izlaze,,,:icon_mrgreen:
Eeee, da je odapeo al bi bilo pacijenata da mladu zenu dođu tjesiti,,,:(wasntme):

Brzo ozdravljenje mu zelim,,,:icon_wink:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
To je ZA-M 1501+500.. Stavljamo oko 1,5 do 1,8t gnojiva i mislim da ima 450kg tegova (neznam točno koliko ima sa nosačem tegova). Da ima pomoćne cilindre.
Ovih dana bi uzeo zam 1001 pa razmisljam uzet pomocne ili ne, posto imamo skoro iste traktore. Vjerovatno ocu da ga malo postedim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh