• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ne znam jesi traktor palio poslije ovog, pretpostavljam da jesi, ako nisi moj savijet je da skineš dizne dolje i onda ga zaverglaš. U slučaju da je došlo kaj ulja u cilindar da ga izbaci van da ne bi došlo do havarije motora.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ako imaš takav teren nemoj se više zajebavat ovako i napravi si pošteni široki zaštitni luk, za par kuna željeljeza se ne isplati izazivat vraga.

U ovakvim situacijama zna se desit da utovarivač ne može spustit dovoljno brzo dolje pa samo spuštanje dodatno poveča opterečenja naprijed i još lakše digne zadnji bočni kotač u zrak.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Najvažnije je da je glava ostala na ramenu i da ti nisi ozlijeđen.
Htel sam ti skrenuti pažnju na prvo paljenje motora, ali mane me preduhitril.
U svakom slučaju idući put buš nekaj promijenil u postupku. Možda možeš bale slagati drugim redoslijedom kaj buš s traktorom uvijek na sigurnom, ni blizu zabreža.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
I ja sam danas imao havariju , pukla desna truba.
Na donjem dijelu vidi se stara pucija , pitaj Boga od kada je to ali danas je popustila u najvećem blatu. :mad::
 

Prilozi

  • IMG00334.jpg
    IMG00334.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 238

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Pa dobro Savo, gdje nađe toliko blato??? :D:

Kak si ga dopremil doma? Kaj sve je oštećeno?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Eee Savo jes ga složil u kuminu![emoji23] [emoji23] Dobro da ima još ruseva na dvorištu pa da ga spase!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
To blato su napravili idioti koji su kupili i izvozili šumu po lošem vremenu. A ja pošao zetu da siječemo i izvozimo nešto drva za zimu.

Dovezao sam ga sa T40 , poluge na poluge i podigao cijeli zadnji kraj.

Koliko vidim da je pukla samo truba i unutrašnji dekl koji drži semering i ležaj , mislim da se dekl može navariti i obraditi.
I još nešto je otišlo pošto blokada ne funkcioniše ali to nemožem da vidim sa desne strane pošto je ona na lijevoj.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zetu Savo? Pa izgledo si mi puno mlađi na slikama nekad na onoj rusini ili sam ja več tak dugo na forumu da su i djeca odrasla? [emoji1] [emoji1]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Zet , nemora da znači da to mora biti muž od kćerke , važi se i za setru i rodice.

Godine lete , ništa me nemože iznenaditi , djeca brz rastu...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Istina vreme leti, još jučer ćerki mjenjal pelene, a za koji dan kreće u prvi razred! [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Za razliku od nekih mi ih makar imamo , bez obzira koliko mi bili loši.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
neču dalje niš reč jer uvjek kad se savo zaigra riječima u kojima se izgubi obuče crveni plašt forumskog pravednika pa puknuti bude baniran bez razloga i objašnjenja
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
05f1ff8ab28a33f627335af1795d5bc5.jpg

Puknuti, dolazi ti uskoro jedna moja ekipa da razvali Samobor! Stavil sam sliku tu jer ako izgubimo bude krš i lom! [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh