• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
******* skijanje :rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zi3B8aMbdQ0[/YT]
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Dado121 kažeš ti nisu normalni...a vidi ove naše pametnjakoviće ;)
sliku dobio od jednog kolege...

 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Fric mogo sam i ja svog DF-a tako ukopat samo bi me onda morali vući van sa 3traktora a ne sa jednim,zato sam ja stao prije nego mi se to desilo. Ali ovaj stvarno nije odustao dok ga nije ukopao najviše što je mogao :madmana:
 
B

Bobo

Guest
Problem kod tog ukopavanja je sto postoji mogucnost cimanja naprijed-nazad i uvijek mu "malo fali" i mislis da ces ga izvuci... cesto puta se cimanjem situacija spasi a nekad bude i ovako, da legnes na trup i osovine i gotovo...

U sumi cesto puta 539 s 3m drva ima problema i dovoljno je da brat iza pogura prikolicu i da predjem preko neke zile i nastavim dalje... kod tezih traktora treba ipak malo vise od "konjske snage" ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
da legnes na trup i osovine i gotovo...)
Kad sam u situaciji zapadanja s traktorom ne odustajem tak dugo dok traktor ne sjedne baš na ove dijelove:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad sam u situaciji zapadanja s traktorom ne odustajem tak dugo dok traktor ne sjedne baš na ove dijelove:mrgreen:

To je bila i moja filozofija prije par godina, al sam se opametio.
Sad gdje nisam siguran idemo odmah na sajle i s 2 traktora, ipak idem samo na sigurno.
Al ako vidim da bi moglo biti baš gadno, zaobilazim u velikom luku...neda mi se kasnije varit i slagat strojeve koji se razbucaju tokom izvlačenja iz blata.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ovdije su likovi čistili te table i zakapali panjeve i samo je propal...sa hollandom tg-om 285 i dajcom agrotronom 260 nisu ga mogli isčupat onda ga je došel s rovokopačem vuć van ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Jao zakopani panjevi i granje,imam sa time i malo previše loših iskustava
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma daj ne budi dijete , ako je tako ajmo svi igrati ruskog ruleta pa da vidimo kome je suđeno a kome nije
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ako ti je suđeno,ni to ti neće pomoći....

Evo, to su iste riječi moje mame....:(

Ma daj ne budi dijete , ako je tako ajmo svi igrati ruskog ruleta pa da vidimo kome je suđeno a kome nije
Tu se slažem s tobom, kabina i dobar rol-bar zlata vrijede...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
da ne idemo previše off,opasnost vreba svagdje i treba opasnost od povrede svesti na najmanju mjeru,problem je u tome kaj mislimo da se to meni ne može dogoditi...
,čak i u krevetu,ako ne zadovoljiš ženu....:.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Ja se slazem sa savom KABINA KABINA

Poznato mi je 1000 primjera gdije je kabina spasila zivot
a poznato mi je i 1000 primjera da je bila kabina da bi
spasila zivot.

U mene je komsija se prevrno sa 2.5m visine na kabinu
i nistamu nije bilo kabina dobila novelimove i sretan prica
 

Najnoviji postovi

Na vrh