• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
nije problem ukopat, njemu je sigurno veca briga s cim ce ga iscupat van, skoro pa i gusjenicar od 20 tona bi imal pune "ruke " posla
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
dizalica i nemaš brige,jer ga 2-3 traktora od 200kg neće moći izčupat van
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
jel su svi englezi toliko toliko ludi ili su ovo samo posebni slučajevi?

bila prošle god kumova sestra gore u engleskoj tj. dana i veli da nije vidla tračka sunca...ako malo bolje pogledaš videe odozgo da oni siju po blatu beru po blatu...siliraju...samo blato...rijetko kad je suho :S
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Najbolji su mi ovi biseri što su išli onoga jednoga vući a njih četri i to svi išli kraj kanala gdje ima najviše blata to je močvara a ne blato :mur::mur::mur:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Najbolji su mi ovi biseri što su išli onoga jednoga vući a njih četri i to svi išli kraj kanala gdje ima najviše blata to je močvara a ne blato :mur::mur::mur:

a jebiga nisu se nadali haha

meni je najgore kad gledam video i onda se čupaju pa ovaj napred cuka a ovaj uopće nije još u brzinu del pa se ovaj napred zakopa...pa drž nedaj...hahaha specijalci
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Eh ta vojska
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=JRFaMHhwjlI[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_596809&feature=iv&src_vid=JRFaMHhwjlI&v=E79PDnur-r4[/YT]
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo i kod nas se propada:D

dsc0354j.jpg


dsc0352kh.jpg


dsc0350bw.jpg


dsc0349dw.jpg


dsc0345xt.jpg


dsc0341iz.jpg


dsc0338nq.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne te strah kipati bez sajle na prikolici??? da nebi sanduk ispal dolje :)
Jel se hoće spustiti nazad kad ga tak do kraja digneš na bok??
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kam more ispast ak je na kuglama...naša isto nije imala sajle pa si ju digel kolko je cilindar dal samo kaj je tam bil i dosta teški sanduk pa je dosta brzo spuštalo se dolje...imam negdje sliku kak je zetor propal i nasjel na stražnji diferencijal i kak smo ga izvlačili al trenutno ju nemrem najti:mur:

nego @claasceltis nekak je još puno snega pri vama...prinas je još samo na kupima ostalo se se rastopilo...
 
B

bosniahos

Guest
snig otišal al pada kiša danima i natapa još više.Mislil san ič po ona tanka duga debljine od palca haha pa do debljine boce mineralne ali san odusta.Propada čim izađeš u dvorište i vrt.Još malo pa čemo krenit malo šuma, malo rezidba loze, oranje nekih parcela,a para se nema.Kad još ukinu plavu tako se priča ode sve u kitu.A da zaboravil san osiguranja i tehnički a ima toga još.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
Šanana-pa tak vec kipamo dvije godine od kad imamo prikolicu na godinu oko 120 prikolica gnoja i niti jedamput nije nic bilo, i svaki put se oce spustit, a i ima te kugle tak da ja mislim da se bolje sanduk drzi dok je na kuglama :D...
Mali plavi- pa je ima jos dosta snjega i sad se topi i jos kisa padala i sve je na vodi i blato posvuda, sad kipamo gnoj sa puta ne zemlju pak onda z teleskopom malo zgrinjemo na kup jer na zemlju se nemoze kao sto se i vidi..:D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa normalno da se nemre na zemlju..nekaj sam išel glet i nakon 5 m hodanja po zemlji skoro sam zgubil čižme kak se sve lovi..ma živi užas..prinas več nega snega od utorka samo pak bumo valjda nahebali od mure ili dravejer vodostaj se zdigel i prek metar i pol po sporednim kanalima a mura i drava su dosta velke...
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
mah taj snjeg mi vec na zivce ide, sam nikak da se otopi to bjelo gov*o pa da moremo na zemlju normalno radit a ne prepadat kak ja naprimjer hahah :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh