• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
evo na kakav prizor možete naići kad idete u obilazak svoje kukurze... Sunjska elektra neradi nikad ništa kad treba, i onda se sjete ići mjentai banderu u ovakvoj situaciji.. šta da kažem, prošli su ko zna kolko puta tragom, zgazili sve, još su i presjekli jel im je bilo mrsko ići do kraja pa da skrenu na put, nego je bilo lakše "poprijeko", uglavnom, napravili su štetu koju nitko nije platio, taj beton kud su gazili nije se dao ni preorat bog zna šta... još se čude kad su dobili slike da to nije istina,, reko ne, moj deda pokojni je došao pa mi išao gaziti sve.. užas :(
 
Posljednje uređivanje:

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
neko ti se od familije gadno sjebao kad je dopustio da mu stup bude u njivi
kod mene je bio slučaj da je čovjek odobrio da stup ide u među i tako je bilo, a kad su ga išli mjenjati u 6 mjesecu , zgazili su mu 10 redi kukuruza i stup stavili 3 metra od međe u njivi. čovjek se lijepo ujutro spremio u elektru i lijepo ih zamolio da stup stave u među i da mu plate štetu, čak ga tajnica nije pustila direktoru, jer je kao zauzet, on je lijepo zamolio a kad je direktor rekao da nema premještanja i štete, ovaj je rekao da će bit sr.nja i pokupio se kući.
taj isti stup popodne je fasovao od motorke, lijepo ga prepilio, e bome su onda idući stavili u među i platitli štetu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
neko ti se od familije gadno sjebao kad je dopustio da mu stup bude u njivi
kod mene je bio slučaj da je čovjek odobrio da stup ide u među i tako je bilo, a kad su ga išli mjenjati u 6 mjesecu , zgazili su mu 10 redi kukuruza i stup stavili 3 metra od međe u njivi. čovjek se lijepo ujutro spremio u elektru i lijepo ih zamolio da stup stave u među i da mu plate štetu, čak ga tajnica nije pustila direktoru, jer je kao zauzet, on je lijepo zamolio a kad je direktor rekao da nema premještanja i štete, ovaj je rekao da će bit sr.nja i pokupio se kući.
taj isti stup popodne je fasovao od motorke, lijepo ga prepilio, e bome su onda idući stavili u među i platitli štetu.

ma nije, ta bandera stoji na tom mjestu već 40 i kusur godina, svi mi imamo tam kuruzu posijanu, i netko ej morao izaći ranije da vidi šta se treba raditi, a ak nisu mogli zamjeniti od 10-3 ili 4 mj ja ga ebem.. prvo su se čudom čudili dok nisam slike poslao,i sad, imao sam pravo za odštetu, ali šta je, do sunje imam 40 km, moram 2 puta ić, uzeti slobodan dan, i na kraju veći gubitak nek dobit, i moš se slikat... a da smo prepilili, ne bi išlo, jel su žice pod naponom gore :-/
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
velim sje.o se onaj ko je dopustio da mu stup bude u njivi, ako je tu prije stajao onda neka stoji i sad, u mojoj priči to nije bio slučaj, a čiči nije smetalo što je stup bio pod naponom, ipak je pao.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja bi njemu (stubu) u svakom slučaju presudio sa motorkom pa neka onda oni mene tuže ili lijepo pitaju dali mogu da uđu u moj posjed
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ma nije problem šta je bandera tam di je, ak je bila 40 godina, može još 40, nego je problem u idiotizmu, ovo šta su meni i mojim susjedima na tom potezu napravili, to je sramota živa, ali država kao država, oni mogu i smiju sve.., nama u iz hepa rekli da su oni to morali napraviti a na pitanje zaš nije do sjetve, ili poslije berbe, e to neznaju..
Oni zgazili, i nikome ništa..
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
e vidi, vidi... ja imam u pol njive banderu, nemam pojma otkad je tamo, ali je betonska i mene zanima jel ja mogu po nekom zakonu traziti izmjestanje bandere na medju? to bi ju pomaklo 35-40 metara dalje i nikom nista...

p.s. kako moze bandera biti na mom zemljistu, a ja neprimam nikavu rentu za to???
njivu sam nasljedio prosle godine!
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
E vidiš za tu banderu koja je baš tu netko je primio "rentu" i potpisao i taj papirić se nalazi u arhivi Elektre i taj dio zemljišta je i uknjižen u gruntovnici tako da teško da će je htjeti izmjestit jer je to po projektu raspona i opterećenja.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a sta ces... a kad vidim kako prolaze dalekovodi, ni u jednoj njivi nebi trebao biti stup samo da se silo kombinirano s vecim rasponima i jacim banderama na pojedinim mjestima, ali taj koji je crtao trasu dalekovoda nema pojma kako sta u stvarnosti izgleda i zaboli ga ona stvar gdje ce biti postavljen stup...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
fino ga je parkiro jucer je bilo puno takvih nezgoda jel uspio NH izvuc ga van?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Gegao sam ga al nisam uspio, svi kotaci na desnoj strani propali do osovine. Dosao mu kolega s punim kamionom pa ga je zakacio, a ja njega. Onda je islo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zato sam i pito vidim da je propao do kraja i na vagi je bio za prekretanje sve je dobro dok nikome nije nista!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam isto jučer od podne pa do 6 podnoć na relaciji Budančevica-Prugovac izvlačio 7 auta i jednog kombija.
Auti su ostajali u nanosima, par ih je otišlo u grabu, ma bilo je svega, a na tom otvorenom djelu je puhalo da je to strašno.
 
B

bosniahos

Guest
Tema je slike-nezgode-lomovi,a ne moglo se ili ima nastavak.
Nego Šanana a tko je izvukal onog kamiona kod šume prema Kalinovac.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tema je slike-nezgode-lomovi,a ne moglo se ili ima nastavak.
Nego Šanana a tko je izvukal onog kamiona kod šume prema Kalinovac.

U četvrtak prije podne kad sam išel za Koprivnicu bil je u grabi, kad sam se vrečal poslije 4 popodne iz KC bil je još uvijek, a kad sam jučer oko 11 išel ponovno za Đurđevac nije ga bilo više.
Znači ili su ga izvukli u četvrtak podvečer ili u petak rano ujutro. nevjerujem da ga je netko izvuka, to je morala dizalica doći i podići, jer dolje je bilo toliko smržnjeno da ne vjerujem da ga je netko izvukel van. A tko, pojma nemam.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav kolege! :icon_pidu:

Neznam kako se postavljaju videa,ali evo ga:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=NnWP9-VS-go&feature=[/YT]



Plug OVERUM 4 brazde okretač,pukao na pola :icon_hang:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh