• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Nekontam, nije čekirana kao VAŽNO?
Imaš opciju daj reputaciju pa navali :(happy):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma fučkaš te vaše fore , imaš ovo , imaš ono ..zašto nisi došao ranije , zašo nisi pitao .
Tako kod doktora , mehaničar , zubara ..ginekologa ..ma dosta sotim imaš opciju ..jebala vas opcija
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj ne pa APN-4/6 ima oko 2 ks pa trgne (ili zakrene kad je prešana) radilicu nije bitna jakost več naglo zaustavljanje vrtnje :icon_scratch:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo smo zapali jucer u berbi kukuruza nemam vise slika od zetora kasnije je potonul i on i berac skroz na skroz!!


 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Čemu žurba, kažu i dalje sunčano i toplo. Kroz para dana bi se ipak dosta vode povuklo i malo bi se ipak prosušilo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moro sam ju pobrat jer to je s parcele uz Kupu koja mi je tjedan dana bila komplet pod vodom pocela je klijat sad ju meljem i stavljam u bacve i pobro sam par parcela oko doma jer su klipovi se objesili dole ako ju jos malo ostavim pocet ce sami ispadat tu su bili manji brojevi ostalo je jos za brat al to su veci brojevi i ona se bolje drzi!!
Ne to mi je kum brao na kraju nije skuzio od trave i buc u jarak pun vode mozda nebi tak zapeo da nije bunker bio skoro pun!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zj ja ne berem kukuruzu,nemam berac,skup sport.

Buco,kod vas je stvarno mokro,kod nas se je u zadnjih 5dana ljepo prosusilo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U polju su parcele super al putevi su banana totalna dok se zavrsi sjetva bit ce jos veca a ovo je kum zaglibio u jarku na onoj parceli sta sam pred sjetvu cistio makar je na brdu u jarku voda!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas su putevi problem broj 1,općina ima jcb ali što to vrijedi kada nemaju goriva i kvalitetnog radnika za taj stroj,uglavnom prava premija je prolaz kroz te jame i vododerine,kod mene je prije neki dan u siliranju ovaj sa samohodnim mengelom napravio jarke na jednom dijelu,uletio tast sa malim ursusom i prikolicom i tako je ostao,ali sa obzirom na tolike kiše ,još je to i zadovoljavajuće:drink::drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbt te,jel trebate dobrog majstora sa ycb-om,mali (105 kila)vredan,jeftin i pametan,imaš ga negdje na forumu na slici kad sam ja pravio plastenike......samo javi,ima obrt,sve legalno,samo voli keš.......jbg dobro ga moj kčer školovala......:icon_fU:
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Evo i kod mene se dogodilo s*anje... Kako i zasto pojma nemam...
b5qs93.jpg

Rascvala se felga na beracu Sip EKO 3500... :/
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,712
...
Rascvala se felga na beracu Sip EKO 3500... :/
Imam ti jednu originalnu felgu za prodati, pa ako trebaš...guma ne valja, a zračnica je badava ;)
Ak te zanima, javi se na PM.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Malo boje na vrijeme bi preveniralo ovakav kvar , ali sad je kasno pametovati jelda , sad to i sam znas !
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Dok šofer snima traktor ode na susjednu ledinu,srećom da nema jarka u blizini.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ima,ima....odmah pokraj njive.Možeš se komotno nakon završetka posla okupati.:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh