• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Ma nismo ga ni razbacivali samo provukli plugove kroz njega. Inace nemamo puno zemlje pa je to bila vec 4 ta prikolica na 1 dulum :hahah:

a ovako sam je ja istovaro prosle godine
22601
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Kod mene drugar tako redovno radi pa ima crne rupe po njivi. :hahah:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Žao mi gaća jer su nove haha Ma napravio poso kao da nikada nisam radio s pilom. Vadim panjeve na jednoj njivi i ostavljam bagreme na visinu od cca. 70cm da ih lakše čupam, i tako režem vodoravno, krene bagrem prema meni i mahinalno izvučem pilu, pustim ju u lijevu ruku, a desnom da poguram drvo u drugu stranu i taman tu se lanac još vrti, a ja napravim korak lijevom nogom naprijed i eto belaja. Nastradalo odijelo, gaće i malo načeo nogu. Sad par dana paradiranja u kratkim hlačama po kući pa opet u nove radne pobjede.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma već par godina kupujem one kevlar hlače pa nikako, al sad definitivno. Al' 90% ljudi koji rade s pilama su napravili istu stvar. Punac me odmah pitao jel iznad koljena haha
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Airbox, sigurno nemaš tečaj za sigurno rukovanje motornom pilom...c c c
Da imaš, to ti se ne bi dogodilo :D
 
Na vrh