• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Nažalost, jučer čuli za taj slučaj, bili smo u vinogradu kad je prolazila hitna, poznam dedu, inače jako dobar čovjek, cijeli život na traktoru, bil par puta kod bake od moje cure, skupa smo bili na furežiji. Nadam se da nije ništa ozbiljno, jer kolko sam jučer saznao, izgleda da ga je volan pritisnuo u području abdomena prilikom prevrtanja. Nadam se da su samo lakše ozljede kak su i napisali.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A ništ, jebo ga taj putuju ljes... mogel je u njemu ostati da je udes bil jači.
Nebitno ko je kriv...
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
u ovoj situaciji ova dva čoveka bi se lepo potukla i rešila problem. ali u pozadini žene odma bi da zovu policiju i napraviti če samo veće sranje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ovi dva bi se potukli dok onaj treči več ima na oku jednu stranu sunčanih naočala i najvjerojatnije je krenul u mesnicu po odrezak
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Stare budale,di je tu kultura ispada da su mlađi kulturni od ti koji bi trebali bit primjer,ja bi ji svi troicu letvom i potjero što dalje da je normalan svit ne gleda.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovi se sa sekirom šajbaju, a bolje da su nekome išli drva kalati.

 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
U nekim mjestima sekiru nazivaju i "ravnalica" i služi za sporazumno "utvrđivanje stanja međe na oranicama"
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Vjerojatno neki lager zacvikal, JD je bil traktor a koji model to bi dečki iz Križevca bolje trebali znati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh