• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
31,141
Malo ga popravi i još bu toliko išel..
Takvih strojeva više nikad ne bu.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,792
Dosadio ti je jer ga ne treba šraufati,jer se na njemu ništa ne kvari,samo ti njega drži,on će tebe i tvoju djecu nadživiti,pogotovo ako je goldoni
Ja isto imam goldoni 50+ godina 18 ks,sad mu ide treća generalka,dva ležaja na kotačima,i jedna osovinica koja drži brzine pukla,ali zupčanici unutar mjenjača kao novi,ulje u mjenjaču kao novo,nema mrvica i strugotina,izvana suha kao barut,takvih se strojeva više ne nađe za kupit,to je jednostavno stroj nepoderiv
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
3,444
20260627_064353.jpg 20260627_064348.jpg
Ovo djelo izvanredno je ispalo. Gornja šasija je manje dobila od glavne. Lim nije dao se se puno uvije a gore je 10 a dole 16 ,"U". Ovo je ručno pravljena prikolica odlična, stara negdje oko 24-25g.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,813
Kaj buš od toga spasil samo osovinu ili ju misliš ravnati?
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,620
Nije se pazio... ali kod prevrtanja je bolje da su 4, meni je jednom dogodilo da smo ju prevrnuli sa 4, i sa 2, i nema tak stete, kad se prevrne sa 4 klina. Sa dva se kiper otvorio i pukla usica i teško smo ju, dignuti na kotače... jbg mi smo na brdu pa je to normalna stvar.. par puta smo ju okrenuli, i od gnoja i tak desava se....
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
2,246
Moj susjed je kupio novu u SLO, ne znam koja je bila cijena, uglavnom došli kolege da im posudi da moraju voziti drva, a on naravno dobričina uvijek bio, može nema problema, sve vam je jasno, da, naravno. Nakon nekoliko sati poziv, prikolica savinuta, krivo korištenje klinova. Na kraju su to "popravili" ali prikolica nije više ono što je bila, ima da plačeš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh