Da pa i stari kamioni kiperi su imali samo 2 klina...Zakaj opće postoje 4 klina? 2 bi trebala biti, i onda ak uspeš zeznut si stvarno specijalac
Grijanje i ispravljanje je bila prava opcija, ali sam odustao nakom sto sam odradio na gornjoj dva poprečna nosača koji nose ploču za cilindar. Treba velika kolicina toplote, velika je površina koju bi trebalo tretirati a u ovom vrelom vremenu nije izvodljivo. Popunjavanje varenjem narezatih profila je sporije ali nije komplikovano.