• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike vinograda

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
nema sta pajdo...u vinograd ti je ljep i cist kao ''apoteka''
svaka cast
 
K

KRESO

Guest
ljepo nema šta ko nacrtano, e jel smijemo doči kod ebe roštiljati mi ponesemo meso a t imaš vina i fešta samo takva :mrgreen:
 
S

sapat

Guest
vinogradar kaže:
Evo par slika mog vinograda[/url]
...fotke, vinograd.... ideš, super
c074.gif
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
KRESO kaže:
možemo i kod tebe na grill, a gdje je podrum :scratch
zadnja slika dole,jel vidis otvoren vrata i vide se malo cisterne...nije puno,,samo 2300litara je kapacitet
 
R

Ratarko

Guest
Baš ja gledam ove vinogradareve slike i mislim si da mi je leći tamo na onu zelenu travicu između redova i malo odrijemati 8)
Odlično !
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ratarko kaže:
Baš ja gledam ove vinogradareve slike i mislim si da mi je leći tamo na onu zelenu travicu između redova i malo odrijemati 8)
Odlično !
Ma slobodno svi su dobrodošli!!!


Moj podrum ja kapaciteta 5000l ,ali planiram raditi novi kapaciteta barem 20000 litara!!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
vinogradar kaže:
Ratarko kaže:
Baš ja gledam ove vinogradareve slike i mislim si da mi je leći tamo na onu zelenu travicu između redova i malo odrijemati 8)
Odlično !
Ma slobodno svi su dobrodošli!!!


Moj podrum ja kapaciteta 5000l ,ali planiram raditi novi kapaciteta barem 20000 litara!!!!

pajdo moj odakle teb tolko grozdje sa 1H???ili mislis imati kooperante,,za 20000l cuge treba odprilike ak imas dobre prese cca 27000kg grozdja....

a kolko ti sada ima po 1h prinosa??
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ja za sada imam malo manje od 5000 komada ,nagodinu sadim još oko 2500 x 2 litre po trsu to ti je 15000 l,ali moram napravit veći možda se još proširim tako da imam kuda to stavit ,a nemam kooperante kod nas su ti svi vinogradari do 1 ha i takvih je malo tako da toga tu nema!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
znaci po trsu imas oko 2.5-2.7kg pa pajdo pristojni su to prinosi,,u mom ti se kraju forsira sada vise manje ovi privatni vinari-(drkarosi) oko 1.5kg po panju,da nesmije biti vise...ja ti imam oko 2-2.3kg
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ja još uvijek nemam kontrilirano porijeklo tako da mi ništa nitko ne uvjetuje za sada a kad dođe skidat ćemo grozdove,
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
ma krivo si me razumio...spika je ta da su ta vina nekvalitetna,da imaju manjak pepela i minerala...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Kod nas to nije slučaj ja se evo mogu pohvalit da stalno dobivam medalje po izložbama za sve sorte tako da nije loša kvaliteta iako je prinos veći ako mu daš sve šta treba....,možda ovisi i o zemlji !!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
ma ti za vinograde nes nac nigdje bolje zemlje neg ovdje..a jel ti imas svoju etiketu?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Imam ali ovak,nemogu prodavat u trgovinama i to imam par firmi kojima prodajem za poklone(božić,nova godina),gradska uprava je uzimala za poklone i tako!!!bit će i jednog dana K.P. samo kaj treba papirologije i elaborata more jedno a i dugo traje postupak!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh