• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slobodna diskusija o motornim pilama

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Re: Motorna pila STEEL

@ orašar
Nemaš frke. Tu smo da podijelimo iskustva, ja sam samo iznesel svoje. Želim ti puno sreće sa motorkom.:icon_thumright:
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Re: Motorna pila STEEL

Ne mora da znaci da sve sto je kinesko ne vredi nista.Bas gledam neke KENO 5200 testerice i mogu da kazem da su za te pare odlicne.Secu za svoju snagu sasvim dobro i traju ljudima vec nekoliko godina.Naravno za svoje potrebe i mozda nesto malo usluzno.Znaci i kineske mogu da budu solidne,a jeftine su i brzo se otplate.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Re: Motorna pila STEEL

keno kraft testera i moj vilager koliko sam uspeo da vidim su potpuno identicne. samo spoljni oklopi su razlika. kinezi imaju proizvode i odlicnog i srednjeg kvaliteta ali i skartova koliko volis. e sad sta samo ove nase budale uvezu a vecinom sto jeftinije da im je zarada sto veca.sad samo treba znati koja marka valja a koja ne
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

U maloj sam nedoumici.:mur:Dali kupiti rabljenu dobro očuvanu stihl MS361,za 300€ ili novu SOLO 665 za duple šolde.:icon_sad:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

reci cu jedno novo je novo a solo nije losa testera
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

sve zavisi u kakvom je stanju,,,dali si je probao,,po meni bolja je stilovka
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Probao, radi ko zmija, ali i solo 665 je profi.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

a za sta ti treba pila...bavis se profi sumom ili samo za sebe
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Samo sebi drva za zimu, imam 335XPT, i alpinu ali sam ograničen sa vremenom i trebam nešto što grize.:icon_eyes:
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

onda stihl,,,nije puno novaca a u dobrom je stanju..glavno da ona grize
 
B

bosniahos

Guest
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Spuštaj cinu za stihl pa onda nečeš bit u nedoumici,ponekad je starije bolje.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Ovakva stilovka je oko 430€, to mi prodaje radni kolega, a nova solo665 oko 630€.:icon_eyes::icon_eyes:
stihl godina 2009
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

sve zavisi u kakvom je stanju,,,dali si je probao,,po meni bolja je stilovka

onda prodaj husqvarnu i kupi stihl
to je kao kad bi ja usporedio stihl ms 660 i husqvarnu 365 i reko ma husqvarna nevalja stihl je bolji a razlika u snazi duplo nažalost mnogi na ovom forumu to tako uspoređuju osobno kad budem kupovo novu pilu opet husqvarna iako imam i jedno i drugo
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ne prodajem ovo malo čudo, meni treba veća za ubaranje i metrice napravit.:icon_eyes:
21156146.jpg

Za ovo služi XPT
20143672.jpg
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

onda prodaj husqvarnu i kupi stihl
to je kao kad bi ja usporedio stihl ms 660 i husqvarnu 365 i reko ma husqvarna nevalja stihl je bolji a razlika u snazi duplo nažalost mnogi na ovom forumu to tako uspoređuju osobno kad budem kupovo novu pilu opet husqvarna iako imam i jedno i drugo[/QUOTEslazem se hrvoje sa tobom,,ja imam 2stihl i jednu husqvarnu,,sada opet trazim neku srednju i razmisljao sam dali stihl ili husqvarna,,naravno odlucio sam se za husqvarnu samo jos nisam izabrao koji model..ako naleti nesto polovno da je u dobrom stanju uzimam to
 
B

bosniahos

Guest
Vidil san na njuškalo prodaje se Husqvarna a nanjoj piše Tomos.Može obijašnjenje.
Daj si truda pa dogovori manju cinu,to ako je od kolege i ako je pravi če spustit.
Ima utom istine da ime plačaš,mada san jednom radil sa jednom sasvim drugom motornom pilom i bia san nemalo iznenađen,imala je sve, i snagu i bila je bez mane.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Huzg i Stil su dosta slične kao Volvo i Mercedes ipak ljepše vozit Mercedesa i piliti sa stilom :icon_super::icon_super::icon_super:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Željko, zaboravljaš da Merc voze gastarbajteri i ljudi z viškom para i manjkom ukusa :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh