• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slobodna diskusija o motornim pilama

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Samo nemojte kao ja što sam zimus ostavio praznu motorku pa u proljeće problem,membrana zasušila i nebi ju upalio ni upaljačem:icon_confused:
pa onda vataj majstora,čekaj da dođeš na red i na kraju ono najgore plaćaj:icon_mrgreen:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Joj,joj dokle ode rasprava,izgleda dok mi ovo raspravimo ljudi ce napraviti pile sa cetverotaktnim motorom pa nam nece trebati mjesavina.
Inace sve ovo sto je pisao Oficir stoji za benzin,jer sam inace hemicar po zanimanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kemičar u rafineriji ili samo kemičar?
Pitam zato jer sam ja mehaničar po struci ali ne u Johan derreu.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Todos,
Benzin kad je izlozen zraku isparava i nema ili ima malu mogucnost explozivnosti i naravno kad stoji par mjeseci u rezervaru polako ispari jer svaki rezervar na strojevima mora imat odusak zraka radi vakuma koji se stvara kak se gorivo trosi.

Druga jako bitna stvar zasto MJESAVINA nesmije ostat izmjesana i koristit se nakon par mjeseci je zato kaj ulje u benzinu izgubi svoja svojstva viskoziteta i time ostecuje pokretne djelove dvotaktnog motora,a on se podmazuje upravo sa uljem u benzinu.

E da i nemojte ostavljat benzin u prozirnom karnisteru na suncu,jer propada benzin i gubi svoja svojstva.

prvo, benzin izgubi tu tvoju mogučnost explozivnosti tek kad ispari. ostavi deci benzina v otvorenoj posudi i nakon par dana reci kaj je ostalo ak je samo explozivnost izašla van.
drugo, reci mi kam je iz mješavine otišel viskozitet ak je bila dobro zaprta.
treće, po tebi treba stihlu zabraniti da prodaje prozirne kanistere za mješavinu (dal im neki ludi švabo atest prek štele)
ja radije pazim gdje uzimam benzin i koje ulje mješam unutra. i nisam več četiri godine štelal frgazer na mojoj ms660 a svako leto s njom skurim oko 50 l benzina. i kad idem kumovima ili prijateljima v šumu uvijek svoj benzin trošim. i ne posuđujem ju ni bratu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da stihl ima prozirne karnistere,al ima i narancaste.
Ja imam prozirni i crni u crnom stoji benzin,a u prozirnom imam mjesavinu koju potrosim unutar mjesec dana.
Kod ubrizgavanja benzina mjesa se sa zrakom i kao magla koja se pretvara u vecem djelu u benzinske pare koje su jako explozivne.
Kad benzin dugo stoji oslabi i nema vise onu explozivnost kao friski,to ne znaci da nebu goril al nije to to.
Kod mjesavine koja dugo stoji ulje u benzinu se nekom kemijskom reakcijom razgraduje i nema vise viskoznost i kvalitetu koju bi trebalo imat i naravno postepeno dolazi do ostecenja pokretnih djelova motora.

Imam 038 magnum iz 80'tih godina i dan danas radi ko prvi dan ,a mnogi su radili generalke na motorkama tih godina.
Radim svake godine izmedu 40-60m drva.

Proizvodaci ne pisu bezveze da se stara mjesavina ne koristi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Kako znaš kako je radila prvi dan kad se tad još rodio nisi.:icon_scratch:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
50L nije to neka kolicina benzina,kad bi ti rekao da moja husqa gotovo svaki dan potrosi.3-4 L,pa onda racunaj koliko je to benzina.
Oficir ljudi neke stvari ne razumiju.
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Ej dragi ljudi, pa tu nema kraja, ovo vec prelazi u "dubiozu"!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ne prelazi nikam, za sad.
Stvar je u tome kaj neki komentiraju i pridržavaju se iz svog iskustva, a neki iz knjiga.

Ja recimo imam 640 koja više stoji nego radi, možda je spalila 50 rezervara za svog života, a kod mene je od onog dana kad se više nije moglo kupiti 064.
Svečica nikad vađena nije, vodilica je još njezina, nekoliko puta filter zraka ispuhan i to je sve.
Ponekad kad se sjetim ju upalim ili kad idem nekaj delat, ali gorivo ne istačem.
Sad nije paljena dobrih 3 mjeseca i vjerujem da bude upalila na taj benzin koji je u njoj. Tak je bilo uvjek dosad.
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
U potpunosti podrzavam tvoj odgovor, ni ja nikad nisam imal problema sa benzinom i mjesavinom!!!:drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Moja stara cura 050 kupljena oko 70-te godine još radi i ima svoju radilicu klip celinder membrane paljenje promjenjeno sviječice vodilice lancevi špaga za start ali za sve te godine nikad ispuštano gorivo a radila na svakakve mješavine kad završi posel ide na suho mijesto i čeka slijedeču godinu dobije ulje i gorivo tj napuni se puna i dobije par kapi goriva u filter zraka i pali i naravno auspuh malo nagorel pa se čuje kad radi bez obzira na ostale mlađe setre još uvijek najbrže pili ali je teška ko sam vrag a troši kaj ruska lada .:icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Da stihl ima prozirne karnistere,al ima i narancaste.
Ja imam prozirni i crni u crnom stoji benzin,a u prozirnom imam mjesavinu koju potrosim unutar mjesec dana.
Kod ubrizgavanja benzina mjesa se sa zrakom i kao magla koja se pretvara u vecem djelu u benzinske pare koje su jako explozivne.
Kad benzin dugo stoji oslabi i nema vise onu explozivnost kao friski,to ne znaci da nebu goril al nije to to.
Kod mjesavine koja dugo stoji ulje u benzinu se nekom kemijskom reakcijom razgraduje i nema vise viskoznost i kvalitetu koju bi trebalo imat i naravno postepeno dolazi do ostecenja pokretnih djelova motora.

Imam 038 magnum iz 80'tih godina i dan danas radi ko prvi dan ,a mnogi su radili generalke na motorkama tih godina.
Radim svake godine izmedu 40-60m drva.

Ti mora da si prolupao od tolike količine lupanja koliko svakodnevno lupaš bezveze..... Ne ti nisi prolupao, nego poblesavio. DAj se već jednom spusti na zemlju i normalno piši. Pobrao si svu pamet svijeta a svakodnevno se sramotiš. Daješ neutemeljene savjete, googlaš i njuškaš da bi mogao nešto napisati. Ma srami se sa svojim lažima, petljanjima, kod tebe je sve savršeno, nepokvarljivo, vrhunsko. Kada si došao na forum počeo si sa pitanjima o gumama, sada si ekpert za gume. Otvorio jednom frezu i sada djeliš savjete uzduž i poprijeko, a samom tebi je trebao video tutorijal da to složiš. Pišeš tu o nekim svojim strojevima, koji zapravo nisu tvoji...... Na svako pitanje o Zetoru se nalaziš kompetentnim za odgovor, i onda te znalci ispravljaju jer si lupio bezveze...... Ajde malo prelistaj temu o akumulatorima i pogledaj koliko si lupao....

E Davore, Davore...crni Davore....
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Za malu husku koju sam kupio prošle godine mixam oko 2,5% mješavinu a za staru homelitku malo jaču mješanicu a i ostatke mješavine od prije proguta sve i ne žali se-radi kako treba.Kod mene svako gorivo se potroši ako ga ne spali noviji strojček spali ga stariji nema problema sve ode.:(giggle):
 

zmijaizladuca

Novi član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
16
Ja isto kombiniram novo gorivo u novi stroj ak kaj ostane da nisam duže koristio onda ostavim za stari stroj. Pod gorivo mislim na mješavinu + aditiv. Nije bio skup pa sam ga uzeo, a ide 10 ml aditiva na 10 l goriva. Imam sada u jednom kanisteru jedno litru starog goriva s aditivom stoji od 11 mjeseca prošle godine i još nije požutilo.
U zadnje vreme po dućanima i servisima govore da mješavina ne bi trebala biti starija od mjesec dana negdje govore 2 negde 3 itd...
Išo sam malo proučavat i generalno ispada da je problem s gorivom taj što dodaju etanol 5%-10%(u RH), a etanol na sebe može vezati vlagu iz zraka. Kroz neko vrijeme dobiješ vodu u gorivu. Stihl i Husqvarna imaju filmiće o tome. Neznam kak bi vlaga ušla u čvrsto zatvoreni kanister. Kad točiš gorivo u stroj par minuta je čep dole i koliko vlage se uspije skupiti u tom vremenu ??? .....

Uglavnom ne pratim baš njihova upozorenja jer imam dojam da su prenapuhana. Ak imaš bocu ili kanister kaj dihta i to ti stoj negde u garažili ili podrumu kaj se tu ima desit?? vlaga nemre uć i gorivno nemre hlapit
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
sto je manje benzina u karnistru to je vise vlage u njemu. Ista stvar je gorivo u rezervoaru, tam nije nist zadihtano. Stvar je kod etanola i da je on nestabilan alkohol. dobro mjesljiv sa vodom, ali sa vremenom se pocinje raspadat.
 

zmijaizladuca

Novi član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
16
Raspadanje bi aditiv trebao spriječiti, a dobar čep prodor vlage. Dugo koristim Husq xp ulje i mješavina požuti ak je stara. Od kad mećem aditiv nisam vidio žuto.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako cuvas u prostoru gdje je temperatura tjekom godine podjednaka,onda ni nemre vlage biti u protivnom kondenzacija u zatvorenom polupraznom karnisteru=vlaga.
 

zmijaizladuca

Novi član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
16
Kažu da je problem i u samom benzinu baš zbog etanola. Imam jednu staru samohodnu kosilicu koja sve guta. I čisti i mješavinu i staro i novo .... Niš ne bacim. Baš ak nekaj malo ostane to uvijek treba za oprat nekaj od masti....
 

Najnoviji postovi

Na vrh