• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

Č

Čugi

Guest
Obrisan neispravan link.
Balansero! :lol:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
LOOOOOOOL

Predobra pila ;) Majko mila, s cim se ljudi u zabrdju bave... :scratch
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ratarko kaže:
Kod abrkilija u brdu i osobni automobili imaju duple gume ...da se ne prevrnu na velikim nagibima :blackeye

Obrisan neispravan link.

A nitko nije primjetio sjajnu prednju haubu auta iz kojega se slikalo ;)

Nego usput, evo jos jednog rucnog rada :) brdski kabriolet :) sasija od bube, prednja sjedala ne znam od cega su, a zadnja su autobusna :). I stvar da ne bude zabune, vozi. Pretpostavljam da bi kod pokusaja registracije bilo malih problema ;)

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Svačim se taj moj 'brđo bavi'... Ima puno dvorište zastava,golfova,starih kadeta... Ima i kombajna benzinca... :lol:
 
T

Tonxy

Guest
a jesi ga zaparkiro!! kako si van izaso?? kaje je marke ta tanjuraca slicnu mi ima frend!!
 
K

KRESO

Guest
nisam ga ja naparkirao već brat ,a zjevao je okolo i išao u rikverc! :lol:
nemam pojma koje su marke tanjurače ja ih kupio za 2000kn da se poslužim sa njima i nakraju radim s njima 2god :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
ej, ja bih ih kupio samo zaradi diskova... A kamo li da ne bih uzeo kompletne za tu jeftu...

Ja sam za polovne 24 diska olt dao 20 diskova olt (izradjene) i morao nadoplatiti 1500-2000Kn, ne sjecam se vise...

A ti 28 diskova rijesio za manje od toga. Posao si dobar odradio tom kupovinom, mogu ti reci.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Paore, na onoj slici gore ja uopće NE VIDIM TRAKTOR :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Jel ima još slika ove "dodatne sportske opreme sa zelenim detaljima"?

:D :lol: :D :lol: :D :lol: Bobo, konačno se ljudima svidja pogled na IMT :lol:

************NHF************
 
K

KRESO

Guest
Bobo kaže:
ej, ja bih ih kupio samo zaradi diskova... A kamo li da ne bih uzeo kompletne za tu jeftu...

Ja sam za polovne 24 diska olt dao 20 diskova olt (izradjene) i morao nadoplatiti 1500-2000Kn, ne sjecam se vise...

A ti 28 diskova rijesio za manje od toga. Posao si dobar odradio tom kupovinom, mogu ti reci.


a čuj ovo je stvarno bilo jeftno ,a čuj malo sreće malo cjenkanja i vremena i da se dosta jeftinije kupiti štošta :mrgreen:
 
S

Seljo Beljo

Guest
Nece moci, ove noci!

Malo se treba i kontrolirati...


Evo dijelim s vama svoju večeru, dragi moji seljoberi...
 
S

Seljo Beljo

Guest
Obrisan neispravan link.

Kod Županje se dogodila mala prometna (ne)zgoda...
 

Najnoviji postovi

Na vrh