• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

rajko

Novi član
Tu od
27 Kol 2010
Poruka
23
PopGive_Picdump_79_006.jpg


396423_419424294772506_582006907_n.jpg



daily-morning-awesome-3.jpg


318474_10151122455002114_1320680875_n.jpg


255475_317612488335307_558228564_n.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
ilegalac i ti si nam okreno ledja, gdje je tvoj prsluk?

Puknutog znam da su nest opominjali al covjek je imao znanja i nije trebalo tako zavrsiti a za Muhanicara i Bagera jos nemogu vjerovat da su nas napustili. Morao je postojati neki razlog i nadam se da oni i dalje citaju forum i ko zna mozda nam se nekad i jave makar to bilo "u prolazu".
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,173
ilegalac i ti si nam okreno ledja, gdje je tvoj prsluk?

Puknutog znam da su nest opominjali al covjek je imao znanja i nije trebalo tako zavrsiti a za Muhanicara i Bagera jos nemogu vjerovat da su nas napustili. Morao je postojati neki razlog i nadam se da oni i dalje citaju forum i ko zna mozda nam se nekad i jave makar to bilo "u prolazu".

i opet neam pojma o nicem...muhanicar je ošo? :O :shock:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
da više čitaš a manje pišeš gluposti vidio bi kakvo je stanje na forumu i što se događa.

Ja se nadam da muhaničar još posjećuje ovaj forum, jer je svima bio od velike pomoći i nadam se da će se vratiti.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Neznam zašto su one slike sa prslucima stavljene u ovu temu!? Da budem iskren, meni je jako žao kad vidim koji su nas članovi napustili!!
Njihovim odlaskom ovaj forum puno gubi na kvaliteti. Dosta duže posećujem forum nego što sam član i moram priznati da sam navikao na neke članove, poslije toliko vremena postanu kao dio familije. Jednostavno navikne se čovjek da su uvijek tu, da snjima može popričati, da se na njih može osloniti i potražiti savjet kad nešto zapne.
Neznam zašto su otišli sa foruma, vjerovatno za to imaju jake razloge, ali znam da će nam svima puno nedostajati. :(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Neznam zašto su one slike sa prslucima stavljene u ovu temu!? Da budem iskren, meni je jako žao kad vidim koji su nas članovi napustili!!
Njihovim odlaskom ovaj forum puno gubi na kvaliteti. Dosta duže posećujem forum nego što sam član i moram priznati da sam navikao na neke članove, poslije toliko vremena postanu kao dio familije. Jednostavno navikne se čovjek da su uvijek tu, da snjima može popričati, da se na njih može osloniti i potražiti savjet kad nešto zapne.
Neznam zašto su otišli sa foruma, vjerovatno za to imaju jake razloge, ali znam da će nam svima puno nedostajati. :(

Stavljene su očigledno kao provokacija jer poslednja poruka @ilegalca bila je 01-04-12, 18:21 , čovjek je vjerovatno otišao sa foruma jer mu se nije sviđala jednoglasna kolektivna odluka svih moderatora i sada piše vjerovatno da bi izazvao neku raspravu koja se NEĆE DESITI :?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ilegalac je otisao jer je na forumu osudjeno njegovo pljuvanje po organizatorima okupljanja na proljetnom sajmu u Gudovcu i ovo je doista ocigledna provokacija. Mislim da je sa osmijehom od uva do uva stavio one slike i to bas u ovu temu, njemu je to "smijesno". E moj Ilegalac ako ti je ovo dusevna hrana onda se slabo hranis!
Nasladjuj se slobodno sta se mene tice nemam nist protiv samo zelim da ljudi znaju neke stvari. Mozda ni ja neznam prevec al nezelim zagnjuriti glavu u pijesak.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ilegalac je otisao jer je na forumu osudjeno njegovo pljuvanje po organizatorima okupljanja na proljetnom sajmu u Gudovcu i ovo je doista ocigledna provokacija. Mislim da je sa osmijehom od uva do uva stavio one slike i to bas u ovu temu, njemu je to "smijesno". E moj Ilegalac ako ti je ovo dusevna hrana onda se slabo hranis!
Nasladjuj se slobodno sta se mene tice nemam nist protiv samo zelim da ljudi znaju neke stvari. Mozda ni ja neznam prevec al nezelim zagnjuriti glavu u pijesak.



obečao sam si da više neću ovdje postati ali...
... prvi put nisam mogao izdržati kad sam vidio one slike, i stvarno su smješne svima koji znaju što one znaće

a sad drugi put pošto me opet neki pametnjakovići vuku za jezik ...

gospodo draga, ilegalac je otišao sa foruma ali ne zato što je pljuvao po organizatorima okupljanja
nego zato što se našla grupica ljudi koji su si uzeli prevelika prava

zato što si ta grupica uzela za pravo da popljuje sve ostale forumaše koji su bili na sajmu a nisu došli na štand,

zato što si ta grupica umislila da imaju Božanske moći kad su postali admini/moderatori ali...

... da ste tada razumijeli što su vam neki ljudi govorili, puno se stvari nebi dogodilo

bitno je draga gospodo da ste Vi sve izbrisali što neigra u vašu korist
tako sam i ja ispao "pljuvač" a vi anđelčići
što ste sve izbrisali ako ste čisti i u pravu???

na što nam sada liči forum i gdje su vam najbolji ljudi???

puno bih toga još mogao rječju i slikom pokazati i dokazati svakom od vas, ali neću, ovo mi je zadnja

ovo je nekad bio odličan forum a vi ga (slobodno) uništavate

i ovo će se vjerojatno izbrisati jer vrijeđa i stvara duševne boli šefovima
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nije slika ali je video, smiješno je ali ima i istine.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=NmfU5bkVaQ0[/YT]
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Ljudi, nadiđite to..ako realno gledate vi nemožete naći normalan razlog za svađu i razmirice!! Molim sve administratore i moderatore da shvate da su tu radi foruma a ne forum radi njih, i neka se tim načelima vode! Nemojte ulaziti u sukobe, dignite se iznad toga, svi smo mi roblje ovog sustava koji nas čini nezadovoljnima, isfrustriranima i jadnima, ali toga treba biti svjestan i ne dozvoliti da to preuzme čovjeka i utječe na njegovo ponašanje, pogotovo jer je FORUM društveno korisna stvar imjesto koje okuplja plemenite ljude koji su spremni podijeliti svoja saznanja, gdje marljivi mogu pronači korisne informacije i sl.. Svaki član treba gledati da piše koliko to god može bolje postove i rasprave koje su kvalitetne i korisne, da se pokuša čim više izbjeći mlaćenje prazne slame, i da se Forum diže svojom kvalitetom i težinom na korist svih nas.
Budite snažni ljudi, i nedajte se za Judine škude izmanipulirati
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Meni je iskreno zao ako se ti kolega osjecas povrijedjen nakon sajma u Gudovcu. Niko ti nemoze zamjeriti ako si bio na sajmu a nisi htio navratit na stand forumu, covjece nisi jedini. Takvih je bilo vjerujem jako puno, to je osobna stvar gdje ce ko i skim. Spor je nastao jer su je deckima bilo krivo sto su se potrudili radi "nepoznatih" ljudi a koji su ih na kraju ignorirali. Ne bih vise o tome, ne ponovilo se.

Admini i moderatori foruma imaju ovlasti drzati forum u nekom redu a svi znamo da je nemoguce svima ugoditi. Zaiskri u trenu kad nekom nesto ne sjedne po volji i tu bi svi trebali imat malo deblje zivce a ne odma dizat paniku i radit svadju ili odlazit... To su gluposti! Ako ce neko otic s foruma zbog svadje ciji tata ima veci (traktor) onda njemu bas i nije puno stalo do clanstva ovdje. To je moje misljenje.

Za Bagera i Grofa znam djelomice zasto ih nema ali Muhanicar nije naivan niti glup i neznam razlog njegova odlaska i to je velika steta za forum i sve forumase. Mozda tebi kolega nije tako izgledalo ali meni je tvoj post izgledao kao nasladjivanje.
Bez obzira na sve imate moj veliki pozdrav svi sto ste ostali a i svi koji nas citate potajno!
 

Najnoviji postovi

Na vrh