• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Soja

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,543
Maschio ti sa ambrozijom a ja sa labodom ista kombinacija sa zaštitom samo sam ja imao Dual umjesto Frontira.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Ista stvar i kod mene, špricano sa kombinacijom ko i Maschio, ambrozije nema, ali zato loboda probija...
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
kod mene zaštita prije nicanja s frontirom 1 l/ha i senatom 750 g/ha,korekcija dva puta po pola doze s corumom i protiv uskolisnih pantera 1 l/ha i soja čista ko suza
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo slika i od moje soje valjda bude nesto dala:(wasntme)::(wasntme):
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Cijena bi mogla biti dobra ove godine,i tko bude imao soje mogao bi lijepo zaradit.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Soja bi mogla u roku 2-3 tjedna bit spremna za kosit,barem kod mene,jer sijem uvijek najranije grupe
 

gramzon

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
19
Da li mislite da je bolje napraviti desikaciju glifosatom (koliko vidim Cosmic ima dozvolu) ili dikvatom (Reglone)?
Ambrozija je visoka i do 2m. Vlaga u gornjoj trećini 25-30%
 

Miky123

Član
Tu od
6 Sij 2015
Poruka
49
2pqtmo2.jpg
[/IMG]

p.s. vidim da nije uplodao sliku, koji alat da koristim (sorry na spamu)
 
Posljednje uređivanje:

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Što je sa cijenom soje .U Srbiji navodno tri i pol kune.Valjda neko zna nešto.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Decki meni se to cini da je laz,3.10kn
Jer evo u bj je Gaspar ponudio 2.50,a tako ce i ostali..
 

ivica b

Novi član
Tu od
3 Tra 2011
Poruka
13
I meni je to sve sumljivo ovi nasi nece dat vise od 2,50 moze samo manje mi samo mozemo sanjat o 3 kune
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Cijena je u Srbiji nesto visa jer soje jednostavno nema a velika je potraznja pa ju moraju uvesti a uz sve to kod njih je poticaj 20 e za hektar dok u vecini zemalja EU cca 300e tako da smo opet "tu negdje".
 

Najnoviji postovi

Na vrh