• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Soja

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Gdje si kupio?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Kod nas naći soju je eurojackpot...imam u ponudi onu bc što sam napisao po 11kn,i nekakva austrijska,neznam ni cijenu ni sortu..
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Soja Bc ta od 11kn, ja lane sijao kolegi i nije opravdala cijenu kaže da je Ika bolje platila.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Neznam stvarno koja austrijska jee u pitanju,ja bih isto iku,ali nemogu do nje..
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Ako je u pitanju regale od tvrtke Mauthner, to bih trebalo biti dobro bolje od Bc sigurno.
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Gdje si kupio. Zašto ne Savu, galeb, Fantast
Na koji među razmak siješ?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Tu kod mene u jednoj trgovini

Na 45cm

Kazu da to nije losa sorta, pa da probam
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Kad se planira krenuti sa sjetvom......da li bi bilo prerano odmah tamo iza uskrsa?
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Ja ću pripremit od utorka sve za sjetvu samo neznam dal' ću i posijat, strah me mraza. Inače sam u radnom odnosu pa sam uspio dobit tad godišnji..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Kako radite bakterizaciju? Sto koristite?

Za soju cu baciti 100-120kg 15ice na jutro i nista vise

Volio bi od utorka do petka posijati, al isto se bojim mraza, zadnje 2-3g zna biti kasnog mraza, pogotovo ove godine sto je bilo snijega do jucer, tako da mislim da ga moze biti, a sortu imam srednje kasnu i valjalo bi posijati pocetkom 4mj
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Netko radi bakterizaciju a netko ne..kakva su vam iskustva?pričao sam sa velikima i oni koji rade imaju u prosjeku isti prinos kao i oni koji ne rade..kaže kolega kad bi radio bakterizaciju nebi posijao 100ha soje 100 dana..tak da nisam pametan..nabavio sam oko 400kg tene i ike pa ću još vidjeti da li će ići bakterizacija ili neće..
 
Na vrh