• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Radije reći kak ga zaustaviti s njegvim kočnicama pri toj brzini.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nema slika! Bar i h ja ne vidim...
Kakva je buka u kabini?
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Dabar, cestitam na kupovini, samo i ja ne vidim slike i daj ih malo vise :)
Meni licno se mnogo svidjaju ti traktori, fabrika je na nekih 65km od mene (jos nisam stigao da ih obidjem). Planiraju za buducnost da umesto samo da se sklapaju kod nas, da pocnu i sa proizvodnjom nekih delova sto cete cuti u klipu koji je dole postavljen. Zanimljiva stvar sto se na kraju klipa cuje, a ti da traktor od 45 ks bez kabine ce biti ispod 10k evra, a od 90 ks (sto je moj ljubimac) bice samo 25k evra.. Samo neznam za ovaj od 90 ks, po specifikaciji je samo 3500 kg tezine, meni se cini da je to malo za tu snagu... To me plasi..
Evo i klip
https://www.youtube.com/watch?v=HhHFeMp09-U
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
"Malo uvečamo motor i menjač od motokultivatora,i to je to,imamo traktor..."
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dabar,električna instalacija im je boljka,jedino ako nisu nešto malo poboljšali,na ovim večima je sada prednost što imaju 3 grupe brzina,a iskreno svaki ima neku manu ,samo eto ljudi su naviknuli na svjetska imena,vrijeme će pokazati kvalitetu,moja zasad odrađuje polako svoje zadatke,bez problema,jedino malo jebeno nemam kabinu,ali da je love ova od 90 bi bila u dvoru,sa boljom kabinom
 

dabar

Novi član
Tu od
29 Stu 2015
Poruka
4
Evo nadam se da su slike sada vidljive (za povećanje kliknite na sličicu) :icon_mrgreen:

Što se tiče buke u kabini, onako.. osrednja, mogla bi biti i nešto manja, kad upališ radio u traktoru treba ga navrnit nešto jače da se dobro čuje, ali puno je tiši nego moj stari ursus 355..




 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Lijepo izgleda.

Za ne previše posla, uz dobro održavanje i normalno korištenje vjerujem da bi svaki trebao poslužiti, pa tako i ovaj. Neka je sa srećom!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega neka te samo dobro služi , u susjednom selu ima jedan 90 ks crveni oko 2 godine do sad bez ikakve greške .
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Željko, šta sve radi taj sa njim? Da li ga koristi za lake poslove ili i za težu obradu, na primer, da kojim plugom ore?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zadnje kaj sem videl bral je kukurus sa dvorednim beračem , radi sve sa njim ali kak ima zemlju na drugoj strani nevidim ga često .
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dabar, čestitam na kupnji i nek te dugo služi bez kvarova.

Vi, koji ste u ravnici imate veći izbor traktora. Mi u brdsko planinskim područjima, na riječ traktor, prvo je u mislima dupljak. može se nakaj napraviti i sa solcem, ali to je preopasno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
iwanho,baš zbog brdovitijeg terena sam uzeo Sonaliku sa prednjim pogonom ,kada je kritično ,ručica cup i ide,pogotovo sada u ovo vrijeme kada se ide po ovim našim eu blatnim putevima niz brdo.Moja je odvrtila prvu tisuću i sitno bez većih pizdarija,nadam se da bude i dalje služila za moje skromne potrebe.Ima u mojoj blizini dosta raznih modela i ljudi rade sa njima.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Ima kod mene u susjednom selu mislim 90 ks, žuta. Ne izgleda loše a ako je kao zetor ni nemre biti loša. Šta im znače te različite boje (žuta, plava, crvena) ?
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Kodmene isto je brdovt teren dosada je odradila nešto preko 1300 sati za 7 godina.
Od kvarova hvala bogu samo ovoga ljeta promjenjen termostat i auspuh.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ajkula,
jel tvoj 60 KS? Koliki je najmanji dupljak?
Drago mi je da te dobro služi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da iwanho,moj je 60 ks,ma mislim da sve u ponudi mogu imati prednji pogon,ali ovaj novi 90 ks sa najskupljom kabinom je stroj i pol
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja sam prije dvije godine tražil dupljaka oko 40 do 45 KS. Gledal sam i Sonalike ali nisam pronašel ono kaj trebam, dupljaka, ne većeg od IMT 539. Na kraju sam kupil Goldoni Star 3050 SL. Za sad sam zadovoljan.
 
Na vrh