• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Po mom sječanju negdje ko kod zetora 7745 i te serije, ali svakako veča nego kod zetor proksime
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
dmatkovic96 kaže:
Super, baš ovakvu kombinaciju ima i moj susjed,zekana 8441 s istim takvim utovarivačem i kupio je sonaliku istu 60ks ali bez kabine,a ovo mi je prvi put osim u mljekarskom i gosp. listu da je vidim sa kabinom.
Sad u utorak če valjda u moje selo doći treća sonalika, ima jedna od 50, 60 a ova če biti 90ks, samo što moj kum je baš među prvima kupio tu od 50 ks ali ta je bez prednje vuče, i traktor se stvarno odličan pokazao,nema skoro šta nije radio, napravio je lani nekih 300 sati i lijepo ga spremio preko zime, i kad su bile one smrznice, pukao mu blok motora, bila je u rashladnom sistemu voda,a bili su iz jurvala na 2 servisa tijekom godine i zadnji servis je bio baš nekak pred zimu, malo nezgodno, ali obečali su da če u roku mjesec dana to rješit, baš su neki dan došli po traktor, inače mi je taj od 50ks odličan za livadu i takve stvari.

ova bez prednje vuče kod tvog kuma (skockano dvorište), to mu je koji traktor u nizu, 5 il 6 , kum ti ima poveču ergelu malo žeščih traktora :D

zanimljiva situacija, kod dmatkovića dva susjeda imaju sonalike :D kad prolazim pokraj njihovih kuča neznam na koju stranu ceste da gledam, a još su i u zavoju

šanana ima u lasovcu sonalika od 60 ks, i yto traktora

gmiža koji ti je draži za vozit el zeko il sona :?:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ma mislim to nije za uspoređivat, samo kaj bu mene dopala sonalika prilikom košnje,skupljanja sijena i sjenaze i omatanja bala jer je stari zaposjel proksimu i on fino balira s klimom, muzikom i gramer sicom a ja :cry:
možda nebude vruče u kabini, a čul sam da se da dogradit i klima pa :?: bumo vidjeli
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ova od 75 ks 4x4 bi u potpunosti zamjenila mog 565, al ova od 90 ks 4x4, nam što radti, jer ipak je SAME jači :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
gmiža kaže:
Ma mislim to nije za uspoređivat, samo kaj bu mene dopala sonalika prilikom košnje,skupljanja sijena i sjenaze i omatanja bala jer je stari zaposjel proksimu i on fino balira s klimom, muzikom i gramer sicom a ja :cry:
možda nebude vruče u kabini, a čul sam da se da dogradit i klima pa :?: bumo vidjeli

kaj nema mužiku unutra :shock: :shock: :shock: jel barem ima pripremu za radio i zvučnike, ak ima za nekih 500 kn si staviš takvu mužiku da budeš zaboravil na klimu, a stari nek se voza v zetoru, fak zetor, sona je cool :lol: :lol: :lol:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
pripremu ima ali ne i zvučnike, ali recimop njih nije imala ni proksima- ugradnja sonijevog radia s zvučnicima 1500 kn-super zvuk :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
huhu, skupa mužika za v zetora :D
radio te dojde nekih 400, a zvučniki 150-200 kn, ovisi kakve očeš, par od 10 cm ti je dovoljan, ja takve imam u same-u i dost su jaki
bitno je da imša gore nekog prostora kam zašerafiti zvučnike, skopaš im rupu u platnu u samo prišerafiš i žice do radioa provučeš i to sve šljaka, tak sam ja u samea!
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ovo u zetoru je montirano u kirš promu, a po meni nije to tak skupo- ja sam ti inače ekonomist po struke i meni ti mehanika i elektronika nisu od ruke tak da ja za sve više manje trebam mehaničare-koja sramota za jednog poljoprivrednika, al ipak nekaj sitno znam
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
ŠANANA kaže:
ova od 75 ks 4x4 bi u potpunosti zamjenila mog 565, al ova od 90 ks 4x4, nam što radti, jer ipak je SAME jači :mrgreen:

Je Same je jači ali ima kaj i ona radit Šanana. Nije ništa veća od ove 75ks ali je jača ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
navalte ljudi vrijeme je šoping manije powered by sonalika :!:

jučer kad sam išao po sijačicu prošla je pokraj mene nova sonalika plava sa kabinom , išla je iz dučana :!: danas ja idem iz vrbovca i sretnem isto još jednu novu žutu sonaliku od 90ks i vuče mascarovu balirku corsa 120l, sve novo
al jeb ga fotič spava doma, sam nek on se odmara rekla bi moja stara
a valjd če svanut koja slika od tih traktora na forumu, baš me zanima kak če balirat ova sonalika, trebalo bi iči, ili možda ne, baš me zanima :scratch :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma koja kriza, šoping manija je u punom jeku :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry:
 
D

Darko D.

Guest


Evo jedna slika Sonalike DI 90 slikana u Jurvalu...
Traktor je super, netko je spominjao loše gume, tek toliko da se zna u standardu su Goodyerove gume!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Darko D. kaže:


Evo jedna slika Sonalike DI 90 slikana u Jurvalu...
Traktor je super, netko je spominjao loše gume, tek toliko da se zna u standardu su Goodyerove gume!


Koje sonalike najbolje prodajete?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Nedavno vidio prvu Sonaliku kod mene. Mislim da je bila DI-60. Na izgelda je traktor lijep. Ima gume zadnje dobro, samo su mi prednje nekako tanke spram zadnjih. Zvuk je dobar, samo je malo glasan ali traktor je dobar.
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Danas sam uhvatio susjeda u akciji :D
evo jedna od 3 sonalike u mom selu

i402938_P3160183.JPG
i402937_P3160182.JPG
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
dmatkovic96 kaže:
Danas sam uhvatio susjeda u akciji :D
evo jedna od 3 sonalike u mom selu

čija je to, to nije od mate ni od tvog kuma, il je :?: kakvu ima mato, ja sam zadnji put bio kod njega kad sam išao pitat da mi sa zetorom dođe bale trpat, znači u 4 mjesecu

uh kak je ljepo na traktoru bez kabine kad zapuše hladni vjetar a taman si čovjek misli kak bu ljep dan :mrgreen:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Da, to je Matina sonalika DI 60, ali na slici je Marijan,Matin brat,a danas sam vidio i kuma u daljini da je vozio đubrenicu sa svojom plavom sonalikom DI 50, a ona 90 se još razrađuje, tak da je nema još u polju, nego sam nešt načuo neki dan da bi dolje jedan čovjek na kraj sela isto kupio ovakvu DI 60 ali sa kabinom :D
kod nas su ljudi postali opsjednuti sonalikama :mrgreen: ak je kupi biti če ih 4 u kovačici i to svaka drukčija :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Imam neka saznanja da če doč Sonalika 120 i 150 ks...
Kak če se tek onda kupovat :roll:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
dmatkovic96 kaže:
Da, to je Matina sonalika DI 60, ali na slici je Marijan,Matin brat,a danas sam vidio i kuma u daljini da je vozio đubrenicu sa svojom plavom sonalikom DI 50, a ona 90 se još razrađuje, tak da je nema još u polju, nego sam nešt načuo neki dan da bi dolje jedan čovjek na kraj sela isto kupio ovakvu DI 60 ali sa kabinom :D
kod nas su ljudi postali opsjednuti sonalikama :mrgreen: ak je kupi biti če ih 4 u kovačici i to svaka drukčija :D

ja matinog brata baš i ne poznam tj uvijek sam došao kad ga nema, zato sam pitao

da vidio sam da kod vas je gudovački sajam u malom, svi modeli traktora su kod vas , ak nema kod jednog odeš prekoputa i eto tam je taj model :D
znači ona koju sam vidio od 90 konja žuta sa mascarovom balirkom je kod vas u selu :?: ta za sad sam u dučan ide po pivu staročešku
kod nas je sad došao hurliman onaj ko što je agrofarm izgleda, srebrni, al to je u gornjem kraju kojih 5 kilometara od mene, ko nezna pisanica je duga 13 kilometara :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh