• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

K

Kuki

Guest
kupio bih..

jel zna ko kolika je cijena sonalike 90 danas..???
 
L

Luka

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=tUs6sbLTkuo
zanimljivo do 6 mj 2007 su proizveli 175 000 traktora, čak prizvode i aute sam su se zeznuli pa na krivu stranu stavili volan:D
al mislim da će ta firma kroz 10-ak godina biti jedna od boljih, jer samo pogledate kolko ima indijaca pa da svaki 100-ti kupi traktor
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
U subotu sam na staroj karlovačkoj vidio jednu žutu sonaliku 4wd (neznam jel 75 il 90). Po meni traktor čit solidno izgleda i ono kaj mi se najviše sviđa - brz je!
 
T

TDI

Guest
evo moj stari je kupio prije par dana sonaliku di-60 4wd pa evo vam malo slika..:D

dsc07824a.jpg

dsc07823i.jpg

dsc07815e.jpg

dsc07831z.jpg

dsc07814h.jpg

dsc07832s.jpg

dsc07829t.jpg

dsc07821f.jpg

dsc07820x.jpg
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
baš mi se dopada koliko love ako se može znati,koliko mu piše u knižici da ide
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav i Dobrodošao!!!
Čestitam na kupnji stroja,neka te dugo služi bez kvara!!!
Ako se mije znat,što ima od opreme i koliko te je € izašao!?!

Bilo bi lijepo od tebe da se predstaviš u temi O nama,i tamo napišeš nešto o sebi,čime se bavite,što imate od strojev itd. :)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ovakve ripne nisam još videl na prednjim kotačima,to je neki novitet
 
T

TDI

Guest
Hvala!!!od dodatne opreme ima kompresor..a dosao je negdje oko 113000kn....
knjizicu jos nisam dobio stici ce postom za koji dan!!al u brošuri pise da ide 36.:D

bude i to...:)
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
SONALIKA, koliko vidim na njihovoj internet stranice potiče od zajedničke suradnje RENAULT, današnji CLAAS, i firme BMC-LEYLAND, koje ime danas postoji u turskoj.
na konedati kod LEYLAND piše da legendarni 10+2 mjenjač na IMT 542 i 549 potiče od njih, dok kod RENAULTA na istoj web stranici piše da su oni svoj 10+2 mjenjač proslijedili Zetoru.
 
D

darkec

Guest
Za kaj su ti one dvije ručice kraj desnog mjenjča?Jel kompresor serijski ili doplata?
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
TDI dobrodošao! Čestitam na kupnji i neka vam dugo i dobro služi! Nadam se da će biti i koja slika novog traktora u akciji!
 
T

TDI

Guest
Za kaj su ti one dvije ručice kraj desnog mjenjča?Jel kompresor serijski ili doplata?

to je nest s uljem ne znam ni sam..:D
kompresor je doplata mislim da je reko tip nekih 300€.
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
Evo mojega sa kompresorom i kabinom. Kompresor doplata 600€, kabina 3000€.
Neke slike sama stavio pod temu Naš vozni park, a ovdje nešto ponavljam i nastavljam.







Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Možda sam nekom dosadan sa ovim slikama, ali imam potrebu ovo napraviti iz nekolliko razloga.
Jurval je uzvoznik, ali su im reklame nikakve. Vrlo malo informacija možete naći na njihovoj web stranici. Ja sam ovaj traktor uživo vidio samo na sajmu u gudovcu i to gola. Kako sam tada bio zainteresiran i za neke druge traktore nisam obratio svu pozornos na ovaj traktor. Poslije sam tražio po netu sve moguće slike da vidim svaku sitnicu na njemu, ali slika je bilo vrlo malo. Ima nešto od DI60 4WD ali je ipak neka razlik između tih traktora. Znam da je kriza, ali uptavo sada treba zadnju kunu potrošiti na reklamu. Na neki način ja im u tom ovako pomažem. Nisam gotov nastaviti ću dalje, neka budući kupci imaju što manje dilema.
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
Nastavljam!


Uploaded with ImageShack.us











Uploaded with ImageShack.us

Za sada dosta. Ako nekome trebaju kakvi detalji slikati ću i stviti po želji. Ja sam os nekih članova na PP tražio neke obavijesti, ali ih nisam dobio. Jednog od njih je bio vrlo pošten i učini mi je neke usluge, a to je malirus. Njemu javna zahvaljujem, jer ga privatno nisam imao prilike susresti. On me zapravi i nagovorio da stavim slike na net.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
SONALIKA traktori

pozdrav IKO od Ajkule ,mi imamo 60ks dupla vuča još nije pravo razrađen jer imamo jednog starog dupljaka koji je na prodaju pa ako ode bude sonalika naj. za sad nema večih problema ,bio je na početku ,kada su morali mjenjati kablove na alnaseru u mojoj okolici ih ima dosta,potrošač nije veliki samo je slabo okretan zbog prednjeg mosta:partyman:
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
Zato ja nemem prednju vuču.
Zapravo mi ne treba jer namam puno oranja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh