• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dali je bucan u kabini? moze li se recimo slusati radio ne pre glasno ili normalno razgovarati?
ima u susjedstvu jedna di 60 bez kabine i sa prednjom vucom i cini mi se da ima vece zadnje gume od ove tvoje. ili mi se to cini zbog tvojih drugacijih blatobrana? :scratch
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
dali je bucan u kabini? moze li se recimo slusati radio ne pre glasno ili normalno razgovarati?
ima u susjedstvu jedna di 60 bez kabine i sa prednjom vucom i cini mi se da ima vece zadnje gume od ove tvoje. ili mi se to cini zbog tvojih drugacijih blatobrana? :scratch

Pa buke ima nisma probao slušati radio, a ni razgovarati, tek je stigao u dvorište. DI 604WD ima zadnje gume 16,9x32, a ovaj 14,9x28. Ovaj je niži za više od 15 cm.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
SONALIKA traktori

mi nemamo kabinu ali buku stvaraju pločice na klinovima koji drže zaštitni luk moramo smisliti nekakve plastične i buku stvara poklopac na alternatoru sve je dotegnuto ali on zvoni pa zvoni:axe:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo mojega sa kompresorom i kabinom. Kompresor doplata 600€, kabina 3000€.
Neke slike sama stavio pod temu Naš vozni park, a ovdje nešto ponavljam i nastavljam.

Možda sam nekom dosadan sa ovim slikama, ali imam potrebu ovo napraviti iz nekolliko razloga.
Jurval je uzvoznik, ali su im reklame nikakve. Vrlo malo informacija možete naći na njihovoj web stranici. Ja sam ovaj traktor uživo vidio samo na sajmu u gudovcu i to gola. Kako sam tada bio zainteresiran i za neke druge traktore nisam obratio svu pozornos na ovaj traktor. Poslije sam tražio po netu sve moguće slike da vidim svaku sitnicu na njemu, ali slika je bilo vrlo malo. Ima nešto od DI60 4WD ali je ipak neka razlik između tih traktora. Znam da je kriza, ali uptavo sada treba zadnju kunu potrošiti na reklamu. Na neki način ja im u tom ovako pomažem. Nisam gotov nastaviti ću dalje, neka budući kupci imaju što manje dilema.


Prije svega čestitam na na kupnji novog stroja , neka te dugo i dobro služi :partyman:
Traktor je super ,uslikao si sve super , vidi se svaki detalj , i što je najbitnije slike si dobro postavio . Tako da nevidim razlog zašto nebi stavjao slike . Samo ti stavljaj slike , a kome se nesviđa nemora gledati

Pozdrav i živio
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
IKO čestitam na kupovini novog traktora i ako Bog da vidimo se u Gudovcu.
Traktor izgleda odlično,vidi se da nije kineska plastika i puno bolje to Indijci rade
Kabina mu stoji odlično,cijeli me podsjeća na zetora(široka tapicirana kabina)
Prednja vuča da ili ne? Vidio sam na orginalnim stranicama da ima i ovaj model od 50ks s prednjim pogonom. Nek te sluzi dugo i bez kvarova
 

IKO

Član
Tu od
20 Stu 2007
Poruka
52
Prednja vuča da ili ne? Vidio sam na orginalnim stranicama da ima i ovaj model od 50ks s prednjim pogonom. Nek te sluzi dugo i bez kvarova
Hvala lijepa! I ja se nadam da će me služiti, A što se pokvari to se i popravi.
Da postoji i ovaj tip sa prednjom vučom,ali ga Jurval ne uvozi.
 
T

TDI

Guest
slikica ursusa c335 i sonalike di60 4wd :D

01082011g.jpg

By tdii at 2011-08-12

i jedna samo sonalika :D

dsc00909d.jpg

By tdii at 2011-08-12
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
A vidi sto se mali raskoračio da dostigne većeg brata.
Kako sluzi sonalika? koje strojeve kopčas za njega?


nije valjda da su prednji blatobrani dodatna oprema?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
SONALIKA traktori

mi imamo isto 60ks ,nema blatobrane,nisam ni pitao kad smo uzimali,ali znam da su nas za prednje utege tražili kao dodatna oprema,žive lopine i nikad više sa takvim trgovati:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
SONALIKA traktori

Staviću ja sliku sonalike ili simbada moreplovca kako ga ja zovem sam naiđi da pomogneš oko stavljanja slika ,digitalac je spreman ,budemo stavili i švabu oldtimera da se vidi šta je zvijer:axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da vidim dali je uspjelo stavljanje slike



 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Ova je sonalika odlična koliko si je platio i ima li u jurvalu još takvih modela
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
naša je koštala 2008 u10 mj.sa kompresorom 127 000 tisuća sa jadrankinim pdv om,možda im je sad cijena ista ili zericu veča,znam da 90ks košta oko 26000eura sa pdvom:axe:
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
poslal sam mail u jurval da mi posalje cjenik neki. kako si zadovoljan sa traktorom? mislim pšotrošnja, dal imas kakve probleme s njim?koje su mu mane?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj ,traktor ne radi puno jer ga je izvlačio jedan stariji sad opet bude dobro prošao jer sam uzeo jednog od 80ks ali sam sad orao za žito sa sonalikom i 2brazde imt 14cola nije prelazio 10 lit po rali,okretan baš nije previše radiprednjeg mosta,brz je dosta ali kad vidi brijeg nemože solo izaći a 4 brzinom na 1800obrtaja ,kad je došao svi su imali problema sa kablovima na akumulatoru ,gorili su zbog male kvadrature ali su ih sve promjenili,zasad nikakvih problema ali opet kažem nema još ni punih 500 sati pa se bude vidjelo kasnije mada za one koji ne vole elektroniku čisto dobar traktor ,samo mi je žao što onda nije bila 90ks i što bena ne uzme kabinu a jebiga te financije uvijek problem:axe:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ima kolega sonaliku kao ti, 60ks dupljak, samo zutu. isto su imali problema s tim da u brdo nije htio niti prazan u 4. tj tesko mu je bilo. isto tako nije ni dimio pod opterecenjem. otvorili su ga malo na bosch pumpi, cak mislim da su to serviseri napravili? i stanje se dosta popravilo..
inace je dosta brz traktor pa mu je zato tesko u zadnjoj brzini.
 

Najnoviji postovi

Na vrh