• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Jučer havarija na balirki, otišao ležaj na glavnom pogonskom valjku, pa problem subota popodne ništa više ne radi.
Ipaj nekaj se sklepalo, našli doma rabljeni, stavili mu masti i premjestili plastične košuljice sa starog, jer mora biti zatvoreni.
Samo da izdrži danas, ima nekih 60-70 bala za odradit, što sebi, što uslužno 20200628_095155.jpg
 

Prilozi

  • 20200627_184954.jpg
    20200627_184954.jpg
    27.6 KB · Pregleda: 20

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
A znam, veli tata da je osjetio miris i već se lagano pocelo dimit.
Prije sezone smo raspustili sve lance probali svaki valjak da li im lufta i nist se nije osjetilo, a eto ti ga sad nakon cca 100 bala odrađenih
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
S kakvom balirkom je to balirano da je tak lagana?
Moje su teške cca 300 kg sad dok je friško sijeno, kad odstoji koji mjesec onda je oko 270-280 kg. Vagao sam par puta po komadu, ali i cijeli šleper kad sam prodavao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh