• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644

Tko nema penez, a ima volju, najde rješenje.
Davno, još u početcima ovog Foruma, sam postavil sličnu sliku, viđenu na natjecanju u Križevcima.
Samo je ovaj moderan i vozi se okolo, a ovi naši su umjesto traktor akoristili poni bicikl...
Ak najdem sliku, budem ju ponovno postavil.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Kod nas su livade suhe i tvrde ko asfalt. Znači tu više ništa po tom stanju ne bude.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Balerina može zgrtati zeleno i brži si u radu.
Male kockaste bale. Prosjek ,15 kg/ bala. Za koju cijenu po bali bi to sve spremili, izbalirali, dovezli i složili ?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Naplatio sam po 10. Nije gazda ništa rekao ali vidim da mu nije baš bilo pravo. Do sad sam po 8 ali bio je jedan njegov radnik samnom u branju i slaganju bala.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Tezak je to posao, i zajeban. Dobro je dok ti se nis ne strga. Ak imas kvar ti si na gubitku. 8 - do 10 kn je isto dobro ali ipak se naradis ko konj u prasini i na zegi. Ak je mala kolicina ajde jos nekak... ja vise usluge ne radim osim trampe ak mi nesto treba. Sad sam trebao 20 kg meda pa sam pcelaru balirao. Isto tak sam trebao omatanje pa sam s kockom mu uzvratio uslugu. Jedino velike okrugle bale al vec svi imaju balire pa i to rijedje...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Naplatio sam po 10. Nije gazda ništa rekao ali vidim da mu nije baš bilo pravo. Do sad sam po 8 ali bio je jedan njegov radnik samnom u branju i slaganju bala.
Kad mu bude preskupo, onda mu više ne bu trebalo.
Moja nekakva uzrečica je ak ti je nekaj preskupo, znači da ti ne treba.
Ak oće jeftinije nek pošalje još dvojicu za tovarenje i slaganje bala, a ti da si samo u traktoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh