• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,266
Odkud znaš,, pa naravno,, mast je uzela danak,,,
Samo da znaš i ovo pritegnuti se nemogu,,, u glavčinu idu dva ležaja obočna kugličasta,,
i poklopac,, koji se osigurava rascjepkom,,,
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
To ništ ne smeta, vani su već tri dana.
Danas pospremljeno 43 komada
 

Prilozi

  • 20210620_133002.jpg
    20210620_133002.jpg
    77.4 KB · Pregleda: 25

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
I da kiša opadne niš im nije a kamoli da na 35 samo stoje vani🤣🤣🤣
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čul sam da se žale kak male kocke hoćeju potegnuti vlage pa sam pital.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Da li na njoj cilindar skroz podigne ili do pola pa onda treba ručno do kraja? Imam sličnu isto neke talijanske firme i to mi se ne sviđa.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Ima klapnu koja regulira dokle da digne kad kosiš. Na 2 slici je dignuta na max. Hidrulik mi je uvijek spušten skroz i samo sa kipom radim dok se okrećem. Kad sklapaš potegneš sajlu iz kabine da digne klapnu i onda ju podigne skroz kao na zadnjoj slici.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Oni su to izgleda malo bolje složili, mislio sam i ja ići to slagat al izgleda da je gotovo sa svim tim.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,150
Naravno :). Klima je glavna stvar u tom traktoru hehe. S njom kosim baš velika brda, za ravan sam ipak brži sa 3511.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Svaka čast onome ko klimu izmisli. Ti manji traktori ajd još nekako...imaju prozora pa se rashladiš.

Ovi veliki Jd imaju samo vrata i zadnju šajbu 😂
Inace proxima pravo lijepo izgleda, svaka čast!
 

Najnoviji postovi

Na vrh