• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,355
Poštovani admine zaja!
Tako malo riječi,a tako puno neistine. Za one koji nisu usjeli pročitati prije brisanja ponavljam post. Komentiral sam sliku mošta kolege Propalog i izjavu kaj da radi s tim,dal da baci u temi berba grožđa. Ja sam napisal u šali da najbolje to zlijati ali u grlo. Molim onoga ko je obrisal post da ga izvornog vrati ako ima imalo obraza. Nek označi koje su to riječi spam,van teme ili uvreda. Pišem to iz razloga jer večina članova nema pojma zakaj se ja bunim. U temi pitanja za moderatore sam predložil da se vidi kome se ,kaj i zašto briše. Odbili ste to. Ne ostajem na forumu,ali želim otići čista obraza. Drugi razlog je da ne ostavljam nedovršene poslove,projekte i sl. Tako ni ovu raspravu. Koliko ste svjesni da ovakvim ponašanjem hranite ego trolova,spamera i sveopćih sveznalica,to je na vama. Smiješne su izjave da za sve vrijede ista pravila. I vrapci se tome smiju. Svjestan sam da moderatori nemogu sve pratiti,ali bar bi pročitali smisao prije neg klikne delete. Ili se briše po prijavama dupeuvlakača. Sad kad sam si olakšao dušu,možete mi dati i trajni ban. To je sad meni i dragom bogu svejedno. Znam da odlazim mirne savjesti i čista obraza. Mogu uvijek svakoga pogledati u lice. Mogu li svi? To više nije moja briga. Svim vrijednim i marljivim članovima puno sreće i uspjeha u životu i radu.
Vaš Deda Marek
Deda ja te razumijjem u potpunosti jer i sam sam to osjetio na svojoj kozi,,,, i po meni upravu si. Zbog istih svari i sam sam malte ne prestao da komentarisem na forumu nismo mi jedini,,,al imaju moderatorima miljenici koji pisu sranja i koja prolaze a normalne postove brisu,,,
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Politika nudi alternativu..ako ti ne odgovara imaš izbore svake 4 godine..ovdje je bilo demokracije na temi pitajte moderatora ali im se zaiskrilo pod nogama pa su isprovocirali zatvaranje teme.amen
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,355
Politika nudi alternativu..ako ti ne odgovara imaš izbore svake 4 godine..ovdje je bilo demokracije na temi pitajte moderatora ali im se zaiskrilo pod nogama pa su isprovocirali zatvaranje teme.amen
Pope ti me bar relativno znas,, usput pozdrav....
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,496
Evo bili pomoći kod kolege. Ja od pola 8 do 20 h... Djeca dok im nije dopi.....


7200 litara mošta sa 1 ha vinograda.... Sad vi vinari računajte koliko je to kg graševine...
IMG_20230920_122037.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ne znam kak je pri vama ozbiljnim proizvođačima, no danas je bilo nabrano:
20230920_093320.jpg
485 litri muljanoga, a nakon prešanja:
20230920_195841.jpg

se dobilo 285 litri liti:
20230920_195738.jpg

Znači, η=59% volumno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Bez, naravno.
To su flaše z ledom ;)
Znam, baš slušam neki dan kolegu koje brige ima s tim. Te burno vri pa ga hladi, pa kvasci, pa hrana, pa nemam pojma kaj..... Na kraju bu glavoboljček kak i lani
 

Najnoviji postovi

Na vrh