• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Ne zna se kaj je opasnije? Rad s motorkom, struja ili seks u jutro? Zato budem sve to danas izbjegao. Idem ja pomalo u berbu makar nemam volje. Sretno svima na motorkama kao i strujićima i jutarnjim jeb.....ima, a i svima drugima. Posebni pozdrav dedi Mareku. :ppozdrav:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Danas sam gledao kako je "grinch ukrao božič" onlajn verzjja.
Potvrdilo se ono naše ..ali dobro biti će moderatori ničega..idem trošiti klikove na jutub..možda uhvatim koju golu cicu prije jutra.
Danas se probudim, kavica, pljuga i gledam u nebo, pa malo u drvo, pa mi mačak sjedne u krilo. Mačak ne brine brigu, totalno je kul tip, čini se sretan samim tim što je živ i ima kaj za jesti.
I ja kao i on, ne palim mozak jer se mozgu to sviđa pa mi da takvu naredbu, pustim ga na miru jer znam da sam ja gazda, a ne on.... i samo mirno pijuckam i otpuhujem dimove.
I tako to traje neko vrijeme, osjećam se baš kako si napisao, moderator ničega. I to mi je nekako draže nego biti moderator svačega. Ona krilatica minimalizma "manje je više" je meni super. ❤️
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,935
Odgovoril bi ti al se bojim da se i drugi ne ukljuće i onda krenemo u raspravu o mačcima. :hahah:
(ps. običan vulgars mačak)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Uvijek AMD! Kažu da je Intel bolji, ali ja ga još nisam upoznao na buildovima koje ja slažem za svoje potrebe i drugima.

Rig za 4200kn je bio bolji po svim aspektima osim po grafičkom od Intel builda koji je onomad koštao 7800kn

Titanke jesu bolje, ali koliko?

Tako da ja ne pušim te fore da je AMD smeće i da ima probleme s drajverima, kod mene vozi samo AMD i to je to.

@zaja
Pa kako se uzme, bude ona to brzo vratila jer je kupljena zarad grafičkog dizajna, staroj RXici je dopizdilo lagano 😅😂

Gledao XTX, ali za 5% razlike u performansama, nema logike, i ovo je overkill, ali nek' se nađe.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,428
Sigurno ti nitko ne bu obrisal tematski post/komentar ili šalu. 👍
Poštovani admine zaja!
Tako malo riječi,a tako puno neistine. Za one koji nisu usjeli pročitati prije brisanja ponavljam post. Komentiral sam sliku mošta kolege Propalog i izjavu kaj da radi s tim,dal da baci u temi berba grožđa. Ja sam napisal u šali da najbolje to zlijati ali u grlo. Molim onoga ko je obrisal post da ga izvornog vrati ako ima imalo obraza. Nek označi koje su to riječi spam,van teme ili uvreda. Pišem to iz razloga jer večina članova nema pojma zakaj se ja bunim. U temi pitanja za moderatore sam predložil da se vidi kome se ,kaj i zašto briše. Odbili ste to. Ne ostajem na forumu,ali želim otići čista obraza. Drugi razlog je da ne ostavljam nedovršene poslove,projekte i sl. Tako ni ovu raspravu. Koliko ste svjesni da ovakvim ponašanjem hranite ego trolova,spamera i sveopćih sveznalica,to je na vama. Smiješne su izjave da za sve vrijede ista pravila. I vrapci se tome smiju. Svjestan sam da moderatori nemogu sve pratiti,ali bar bi pročitali smisao prije neg klikne delete. Ili se briše po prijavama dupeuvlakača. Sad kad sam si olakšao dušu,možete mi dati i trajni ban. To je sad meni i dragom bogu svejedno. Znam da odlazim mirne savjesti i čista obraza. Mogu uvijek svakoga pogledati u lice. Mogu li svi? To više nije moja briga. Svim vrijednim i marljivim članovima puno sreće i uspjeha u životu i radu.
Vaš Deda Marek
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Eto ti ga na sad..reka sam ja ,mali budu najebali.

Eto ja danas nisam zaradio ni ono kaj sam pojeo..a potrošilo se struje.benzina..vode.
Znači sutta opleti inače propada sezona
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Ja sam pročitao,i po mom mišljenju to je bio humor. Humora na ovom forumu ima raznoraznih boja. Nisam primijetio negativni kontekst, no mislim ako se briše zbog slučajnog negativnog konteksta drugih članova,javno objasniti zašto je post koji nema kršenja pravila foruma obrisani. To je moje mišljenje, možda nikog nije briga ,ali...
 
  • Like
Reactions: H&S

Najnoviji postovi

Na vrh