• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,450
Ma vidi se da sam u pravu.
Hotela , čestitke od mene, sve nek bude u najboljem redu, a ti to dobrano zali i proslavi.:drink::drink:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A mogle bi.....mi međimurci smo vrijedni ljudi - nijednog se posla ne okrajamo, jel @kawasaki? :biggrin:
Je kaj se mora, mora se. Poštenog posla se netreba sramiti, pa ako baš treba i iz petnih žila napeti kaj bu kak Bog zapoveda napravleni! ☺
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Fala lepa zemljače(valjda se smijem tako izrazit pošto sam rođen u BiH) ima još nešto vina u lagvu ,valjda će doteć.
Evo kod nas udarila bijela kuga a nevjerujem da je kodtebe bolje,ko što kažeš mi smo svoje napravili a ova mlađarija opasno štrajka,još ćemo mi molit ove jadne pobjeglice da ostanu kodnas.
Ja bi iz pristojnosti uzo dvije gospođe od četeres godina,šalu na stranu al nevidim drugu opciju.:(emo):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Hotele, jel počela pijanka? ☺
Prijatelj sa posla isto čeka, odojče se već vrti!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@hotela, mladiču, pa ti budeš opet deda!!!! čestitam!!!!!
Si več počel gledati fkriž?

Nek je sretno i bez komplikacija.
Nek je još jedan međimurec, međimuraca nigdar dostik.:(clap):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
To se negde fešta?
Uzdravlje i jednom i drugom :drink:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Društvo,fala lepa na čestitkama,lagal bi da bi rekel da nismo nestrpljivi.
Za ve još ne slavimo pripreme,jebiga sam premalo vode nalijal na mošt pa se sad špara,no bumo nekaj skemijali,:icon_winkle: bum prosil mejaša da mi otkrije tajnu kak on ztri kante grozdja dobi 600 litri tuduma.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja više ovu psihičku torturu koju mi radi loše, oblačno, hladno, kišovito vrijeme ne mogu podnjeti.
ja budem danas nešto posadila pa kud puklo da puklo.
Evo me na tastaturi uz prozor, malo tipkam, pa svaki čas okrećem glavu i zvjeram van i molim Boga da pošalje sunce - isti tren letim u plastenik i nebume bilo van do mraka.:icon_weed:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ah... I sam sam si takav. Al eto .... Bori se to sunce. bori. MOžda bude nakaj i od ljepšeg dana danas.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Bome ja sam se juce nakopo sa budakom i stijacom pa danas lagano a i kisa pada.

Na njivi su mi bile 3 bandere i kako su bile stare nakrenu se i jedna je cak bila poduprta rasljama.Kad se oralo nije smjelo bas uz njih pa ostala ostrva.Sad prosla nova linija ,izmjestita pa sam to iso skopat i poravnat koliko se da.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa to je morala Elektra napraviti, nije li?
Sad barem uzmi stupove kući, zavrijedio si ih, sto posto.:icon_super:
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Pa da znas da i jesam al nisu nizasto neg samo za drva
Elektricari jos nisu ni dolazili...povukli novu liniju ...betonske bandere i samonosivi kabal pa ih ovo i ne zanima.Ja i komso smo to sklonuli..i kod njega i moje.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja više ovu psihičku torturu koju mi radi loše, oblačno, hladno, kišovito vrijeme ne mogu podnjeti.
ja budem danas nešto posadila pa kud puklo da puklo.
Evo me na tastaturi uz prozor, malo tipkam, pa svaki čas okrećem glavu i zvjeram van i molim Boga da pošalje sunce - isti tren letim u plastenik i nebume bilo van do mraka.:icon_weed:
Teta Jo, kaj mislite da je samo vama tak? ☺ Ja i stari več skoro 3 tj. ništa od šume, v Brezju smo oko igrališta ostavili celu stamotu kad nemreš s traktorom niti blizu da se počisti, v Vučetincu iz igrališta isto šuma čeka sa suzom u očima, v Slakovcu isto tak, začas bu trebalo ić pripremat zemlju a ilovača naša nije za drugo nego za ciglu mjesiti! Ugl. zlo i naopako sa tom kišom a dok bumo ju trebali u ljeti onda bumo se plakali nad kuruzom. [emoji23]
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo ja si našao danas zanimaciju. Pošto za 8.mart nisam nikam izvel svoju trudnicu na večeru jer joj je već polako problem sjedit dulje od pol sata, odlučio sam ju počastiti doma sa večerom u obliku zapečenih tortilja u mojoj izvedbi! Javim naknadno kakve su bile, ali prvi znaci se dobro pokazuju! [emoji106] [emoji1]
eac82ab03a73e279a8fa9848ad96c1b5.jpg

3e6138cc4898ed88cbfa4274f51e16c5.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O, bravo, bravo, tako se ponaša dobar suprug. Svaka čast.
Budem ispričala sinu da ima još takvih kao što je on - on je svojoj ženi noge prao, vadio veš iz mašine, stavljao ga sušiti......Svaka čast vašim majkama, dobro su vas odgojile. :icon_e_wink::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Možda.

Ali za svakoga muškarca koji ne zna poštovati svoju ženu i pomagati joj dok treba je kriva njegova mater koja odgojem to nije usadila u njega.
Nažalost, to je tako.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Kawasaki, svaka čast na lijepoj gesti, rijetki su već danas takvi muževi. Većina ih rađe sjedi v birtiji čim imaju malo zviška slobodnog vremena.

Još da si kupil češnjak, vrhnje i ostalo povrće od kumice na placu i mljeveno meso od domaćeg mesara koji ima meso z Međimurja, doživljaj bi bil potpun :icon_eyes: .

Ja sam vjutro lijepo ženu odpelal na plac po međimurskoga piceka, mladi luk i još neke potrepštine koje sve kupili od domaćih kumica i naravno mlijeko s mljekomata :) .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh