• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Nije dugo vozila, samo 500 kilometara.
Izgleda da bu ipak to kvačilo trebalo preštelati ali na šarafu boš pumpe.

Ujedno hvala kolegi @Kupljenec koji je danas u večernjim satima digel svog skolskog druga i dogovoril mi nitanje sa oblogom od drugog materijala.
Ako ni to nebu pomoglo onda preostaje upregnuti vijuge i preraditi ili keramika kaj je fest skupo.

Hvala jos jednom na pomoči (y)

Jel ima kod nas ima koja firma koja mi moze pojacati lamelu i korpu za auto.Vidio sam da se u Srbiji Malinic bavi tim...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,943
Elmet zagreb.
Oni se bave olakšavanjem i balansiranjem radilica i zamašnjaka. Za trkaće aute i slično.. Možda mogu i pojačavat ili znaju ko može
Probaj nazvat, meni balansirali zamašnjak od traktora
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ja bum odnesel kod Halambeka da probam. Javim kak bude kad sastavim i malo provozamo.
Ima za kupiti cjelih setova lamela i korpa ali su od 500 eura na dalje, a tolko projekt ne vredi 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Zval sam u Comet ali mi se niko nije javljal, čitav dan je bilo zauzeto.
I oni su jedna od opcija ako bu trebalo iči na keramiku. Moram danas još malo razmisliti oko šešira i vidjeti s čim raspolažem, možda kaj napašem.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
U današnjem čekanju od ranoga jutra na "dvije dostave" (a na kraju nam je samo jedna napravljena :cry:) i za jake rose sam malo "hobyijao" u garaži, te počeo kompletirati "bicikl chopper" koji malo po malo sređujem za naše dečke, naše unuke.
Ranije je izgledao ovako:
IMG_20210922_113959.jpg
Trenutno je u ovoj fazi:
IMG_20211103_101600.jpg
Radove nastavljam - dok mi se ukaže neka nova prilika ;).
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Dok se dvorište malo osušilo krenuo sam pokupiti otpalo lišće. Prvo je bilo grabljanje na hrpe, da ga lakše poberem:
IMG_20211103_122742.jpg
Ova magnojija je živa koma:
IMG_20211103_123010.jpg
Sve sam to "usaugao i samljeo" s kosilicom, na kojoj koristim nož za malčiranje, te prihvatio u koš. A bilo je tih koševa malo više, ohoho. Ako se ne varam netko je ne tako davno bio ljut da mu njegova kosilica "ne pobira lišće", moja to odrađuje ovako:
IMG_20211103_130810.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh