• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
Kod nas zabranili i petardu bacat🙂ali ipak nije to loše zbog kućnih ljubimaca.
Mene strah da i kod nas ne počnu izvlačit sa tavana i sjenika...pucat se mora, a ako nema petardi, ima bojeve municije...
Lani u proljeće smo se u selu organizirali i očistili jedan klanac, divlju deponiju u začetku, da ne eskalira...
i našli bar 50 kila raznorazne municije...netko je očistio tavan...
a koliko takvih tavana ima... :oops:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Započele pripreme za power shift na raketi. Ovo je iskopirano sa Kubote. To nije baš pametno priznati javno, ali zbog čega i mi nebi nekaj iskopirali od njih. Puno su toga oni preuzeli od nas. Dobro, Kubota baš nije, oni imaju sve svoje, ali ostali jesu. ;) Za sad tol'ko, bitno je da se krenulo. U međuvremenu morem na ručicu vešati cekera sa gablecom. Ako ima tko kakvih dobronamjernih prijedloga rado ću saslušati, zahvaljujem unaprijed.
 

Prilozi

  • power shift.jpg
    power shift.jpg
    36.3 KB · Pregleda: 35
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sad bu ti neko 100 % maznul patenet🙂
Al dobro dojde svakak👌
Nego ajmo jednu mozgalicu. 🍻🙂
Kaj sam danas delal? Pogađati. 🙂🍻🍺
Znači ne dela se o raketi, ona pali na +su i - su🤭
Njoj dela sve stalno, a tu kaje bilo? 🤭🤭
Novi holand neki traktor piše 🤭🤭🤭


 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Aha tu sve piše o petardama.
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
261
Za kraj još jednog lijepog dana, malo i zajedno sa suprugom, obilazak Adventa u Varaždinu:
View attachment 43755
Prava atrakcija je ovaj najnoviji "kotač", mijenja boje kao kameleon (čitao sam ovih dana da več nekima smeta, ali ne smeta im isti takav dok idu u Toscanu u Italiju, tamo im je super atrakcija, jesmo mi neobičan narod :():
View attachment 43756
Kuhano vino se mora probati, bar za zgrijati dušu i grlo ;), samo da su malo manje gužve i redovi, i da nisi žedan ožedniš dok stojiš u redu, kao da ga sijele badava:
View attachment 43758
Na ovoj zadnjoj slici od kuhanog vina kod risa , desno za stajačicom sam ja. Vidi se kaput od žene i kćerkica od prijatelja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Nema potrebe za nožnim, da ima bil bi on u tvornici gore😉
Da, 30-tih, kad je traktor nastal, stvarno nije bilo potrebe za nožnim gasom...
..pa su tehnološki i ostali u tom dobu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Nema veze, nepraktično je. Kaj i Zetora voziš samo z ručnim gasom?
Kak napraviti međugas? Moraš micati ruku s gasa na mjenjač...

Jel i aute vozite z ručnim gasom?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh