• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Probelm je kaj pes laje, laje da nemrem spat, a ni on od lajanja. Sad idem probat lupat sa dva čekiča, možda vujdeju od straha, al očito su gladne kad su došle.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Naseg kolegu muce lisice,mene drugi problemi.
Lani sam cetiri put probal suhu dijetu 36 vur brez zrna hrane i kapi vode,razmisljam o ovome no neznam kak bum zdrzal brez hotele.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Valjda si primetl da ne lazem,oko 130l dobil lani,imam jos nekaj preklanjske.Ma nije samo moja hotela meni na piku kao iostala vina,no moji hoteli jedino vjerujem kao i mojoj skvo,netko je nepopravljivi optimista. :hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Jutros sam išao po 2 lit "črnoga" ulja / bučino ulje 😏. Jedan mi je tip (u limuzini) servirao "prometnu nekulturu", zaustavio se u njemu suprotnom traku za vožnju, (njegova je suvozačica izašla i on ju čeka) dakle u mojem traku za ulaz između stambenih zgrada. Niti je upalio 4 žmigavca, niti pokazje namjeru da se makne i oslobodi taj prometni trak. Ja trebam tuda proči, uči u dvorišni dio, ali nema šanse. Lijepo priđem ja njemu s lijeve strane u sebi suprotni trak, namijenjen za izlaz vozila iz dvorišnog prostora, ako netko bude htio izači budem se maknuo na tlakavce i travu. Upalim 4 žmigavca i čekam da mi donese ulje. Gleda mene majstor iz limuzine i kao ne vjeruje što sam mu napravio. I počne trubljenje s ulice, želi crni Golf u dvorište, a limuzina mu blokira prolaz. Gleda limuzinac mene, gleda Golf, kresne limuzinu i preparkira se ispred 2 invalida. Vozačica crnog Golfa spusti staklo i upozorava me, pa kako ste stali: gospođo ja Vama nimalo ne smetam, Vas je blokirala limuzina, da je bilo tko htio izači ja bi se odmah maknuo. Ona je mirno prošla dalje u dvorišni prostor, a i ja sam potom preparkirao svoj auto. Ljudi s pločnika su gledali i slatko se podsmjehnuli limuzincu, ispred 2 invalida. Skužio je da ga ljudi komentiraju, upalio je limuzinčinu i ostavio svoju suvozačicu i nekamo je otišao.

Jedva čekam današnje poslijepodne, jer imam poziv na "jednu izuzetnu pokaznu vožnju" , koja bude rađena pod budnim očima jedne strašno respektabilne ekipe stručnjaka. (Nisu strašni kao baba roge nego su dokazani stručnjaci👌)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh