• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Danas sam se pokušal sjetiti u kojoj temi je bilo riječi o onim dobrim stopicama za štukanje žica. Nikak se zmisliti, :( valjda zato kaj je nedelja pa se nesme delati. Trebal bum štukati u razvodnoj kutiji, šalterima i utičnicama. Znači puna žica (vodić) 1,5 i 2,5 kvadrata.
Molim pomoć.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Termoskupljajuće stopice, prijatel Kupljenec ih je nabavljal u Wurthu. Ja sam ih nabavil kod Tokića, čak su bile i nekaj jeftinije. Ima ih 3 dimenzija (različite boje). Trebaju i kliješta za klimpanje, nakon čega se stopica malo prigrije fenom i to je to. Koristil sam ih kad sam preslagival osigurače na fergiču.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Dobre su i te spojnice iako bi ja radije kleme koje mogu rastaviti i mijenjati, jednostavno je dodati još nešto u kutiju s njima, to mi je ipak bolja stvar za kućne instalacije.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Danas sam se pokušal sjetiti u kojoj temi je bilo riječi o onim dobrim stopicama za štukanje žica. Nikak se zmisliti, :( valjda zato kaj je nedelja pa se nesme delati. Trebal bum štukati u razvodnoj kutiji, šalterima i utičnicama. Znači puna žica (vodić) 1,5 i 2,5 kvadrata.
Molim pomoć.
Wurth, Berner.
Na ovom linku ima veliki izbor:

A što se tiće samih stezaljki ako Vam budu potrebne preporučam "Wago".
 
Posljednje uređivanje:

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Malo se freziralo, ne bas malo, oko 3 sata, ali je sve pretvoreno u pepeo 💪

Inace, jesenas je posijan bio španać i crni luk. To je od branja i gazenja pretvoreno u "beton" bilo ...

 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,nesto me nema nejavljam se no nisam vas zabil.Nazalost nemam slike od jucer,vrcal sam med iz moje kosnice(3 nastavka,dva su mediste i uzimam otud med) dobio 28.5 kg meda,prezadovoljan a kolega kaze ak potraje vrijeme moral bum za osam dana opet vrcat i kakve sam srece opet tolika kolicina.
On veli da se medom bavi 42 g. i da nikad nije dobil vise meda,uljudno mu naglasim da ja nisam kuval ocet i zahvaljival Stvoritelju nebi on taj film gledal te bi bil red da pcelari u mojoj okolici mi bar nekaj nadoknade octa kaj sam skuhal.
Neverjem da bum taj film gledal,no nek im bude ja bum i dalje vodil borbu z kosceji i njihovom manipulacijom klime,djabe oni prskaju avionimai ,zagadjuju,sve im odlazi u k...ac.
Dragi ljudi davno sam vam pisal da imamo SLOBODNU VOLJU svoju i da smo mi kreatori svog zivota,ja uzivam u svojem i sve mi ide od ruke,ponekad se jos prepirem u fasistickoj AT zbog maski,no sve se rijesi svojim hrabrim stavom.
Toliko za sada i nebojtese,sve se odvija onako kako mora biti a ovi kaj ocekuju da sa bude neko za njih pobrigal se budu nacekali,svatko mora preuzeti odgovornost za sebe. 👨‍🌾


ps.neznam zasto je video, kvaliteta lose prenesen,ovo slika od prije dva tjedna kad me pcelica poljubila,naime nenosim onaj sesir,to je za slabice

1653333081125.png
 
Posljednje uređivanje:

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Zdravo zivo moji forumasi,nesto me nema nejavljam se no nisam vas zabil.Nazalost nemam slike od jucer,vrcal sam med iz moje kosnice(3 nastavka,dva su mediste i uzimam otud med) dobio 28.5 kg meda,prezadovoljan a kolega kaze ak potraje vrijeme moral bum za osam dana opet vrcat i kakve sam srece opet tolika kolicina.
On veli da se medom bavi 42 g. i da nikad nije dobil vise meda,uljudno mu naglasim da ja nisam kuval ocet i zahvaljival Stvoritelju nebi on taj film gledal te bi bil red da pcelari u mojoj okolici mi bar nekaj nadoknade octa kaj sam skuhal.
Neverjem da bum taj film gledal,no nek im bude ja bum i dalje vodil borbu z kosceji i njihovom manipulacijom klime,djabe oni prskaju avionimai ,zagadjuju,sve im odlazi u k...ac.
Dragi ljudi davno sam vam pisal da imamo SLOBODNU VOLJU svoju i da smo mi kreatori svog zivota,ja uzivam u svojem i sve mi ide od ruke,ponekad se jos prepirem u fasistickoj AT zbog maski,no sve se rijesi svojim hrabrim stavom.
Toliko za sada i nebojtese,sve se odvija onako kako mora biti a ovi kaj ocekuju da sa bude neko za njih pobrigal se budu nacekali,svatko mora preuzeti odgovornost za sebe. 👨‍🌾


ps.neznam zasto je video, kvaliteta lose prenesen
Pazi da ne bude kvasine!
80 posto okvira treba bit poklopljeno kod LR nastavaka inače će ti se ukiselit za 3mjeseca.
Ja imam 10 košnica i malo je poklopljenog sača
Kod AŽ košnica ga izventiliraju do 17 %vlage
Dok kod LR nemogu ispod 19 %
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh