• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,715
Kod mene isto tako bilo jutros. Vjerojatno se je nešto radilo na serveru a i promijenjen je izgled (dizajn) foruma, ako je to od jutros? :rolleyes:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Iz Slavonije za zagreb.... Žena imala promociju u doktora znanosti...

Fino se nakon promocije najeli i u Rijeku kod kumova na malo odmora i čestitanja 😁...

Kum će postati tata pa se treba proslaviti..


A trenutno sjedim i češem se jer iz nekog meni nepoznatog razloga ovdje u Rijeci ima milijun komaraca koji grizu ko blesavi i sve me svrbi da sam odustao od spavanja... A i žena se probudila jer su počeli nju gristi kad sam ja pobjegao... Sad samo čekamo da se mali probudi. Onda smo stvarno nagrabusili..



IMG_20220530_124919.jpg IMG_20220530_131259.jpg IMG_20220530_192152.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Hebate, pa kak ti je sad z doktoricom spavati? :unsure: :ROFLMAO:

Čestitke i od mene 🤝 ... u kojoj je doktorat struci?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
A isto ko i prije 14 godina je spavati 😂... A voli žena učiti, šta da joj radim... Zato i predaje na fakultetu 😂

Strah me da me ne traži veću satnicu kada ide kopati u voćnjak 😂


Računarstvo

Tema:

Rješavanje problema raspoređivanja primjenom značajki krajolika dobrote genetskoga programiranja.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Preveo bi ja vama da znam 😂... Ima neke veze s programiranjem umjetne inteligencije ako se ne varam.

Na istom smo fakultetu bili samo što ja nisam bio baš za učiti pa sam ja svoju informatiku ganjao... A ona se bacila na matematiku... Ja završio koliko sam morao, a kod nje nikad kraja učenju. 2 fakulteta i doktorat.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Navratio danas u radnju da kupim 2t ulje ,kad gledam Stihl ms500i poskupila za 150 eura ... I jos neki modeli stihla za 70-80 eura. Prosle sedmice bio i nista ,a sad cijene otisle jbg.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh