• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Kaj zenta više ne prima robu?..ima i drugih
Evo nesrečo, uspelo je, nadam se

Sad imamo jedno kvačilo kakvo nama treba i ako bude sreče ostal je bunt penez u žepu za neke druge projekte.
Lamela ide stara jer je još prolazna a nije nam ni neki problem ponovno rastaviti.
Zval sam ovoga da ju nanita ali nitanje karbona košta malo više nego obična nova pa bu ova za probu poslužila.





 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ja bi kosilicu s 3 slike

Evo nesrečo, uspelo je, nadam se

Sad imamo jedno kvačilo kakvo nama treba i ako bude sreče ostal je bunt penez u žepu za neke druge projekte.
Lamela ide stara jer je još prolazna a nije nam ni neki problem ponovno rastaviti.
Zval sam ovoga da ju nanita ali nitanje karbona košta malo više nego obična nova pa bu ova za probu poslužila.





Kaj ga sad komparia kad ga je podrejal..samo za predstavu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Usput sam si složil još jedno malo kvačilo za zlu netrebalo a i kao rezervu ako bu zatrebalo.
Vidi se razlika, nije velika ali taman koliko treba biti.



Namontirano je i napokon u hrpi.
Još samo treba namontirati, a kad to bude samo nebo zna...



 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Usput sam si složil još jedno malo kvačilo za zlu netrebalo a i kao rezervu ako bu zatrebalo.
Vidi se razlika, nije velika ali taman koliko treba biti.



Namontirano je i napokon u hrpi.
Još samo treba namontirati, a kad to bude samo nebo zna...



Svaka čast. To je TDI sa bosch pumpom, 4x4 mjenjač?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Ja to delam kao o ovi u haljama..
Ni ti nikad sve svoje majstorske tajne nisi podjelil sa nama pa tak i ovaj moj tokar samnom.
Ti ne kontaš, nije stvar bila u ravnanju zamajca, igra je bila sa pripasivanjem veče korpe, štifti i rupe su na drugim mjestima...
Btw kad se mladi majstor zatreska to sve ide kod zente..jer vjerujem da je dvor pun
Možda bu više cjenil i čuval ono za kaj se mučil, svojim rukama napravil i svoje želje ispunil nego da ode (prvo u banku) u dučan i naruči ono kaj želi imati.
Da sam ja imal mogučnosti najvjerojatnije bi si više želja i projekata ispunil, a bila bi i veča količina promašenih.
Kak bude, bude. I kad bude, bude. Nekak bude
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Znaš muha da imam visak a on vidi daleko.
Pravi pop koristi kadilo.....

Nadam se da ovaj put taj tvoj visak bude poslužil za ono za kaj je i stvoren, za pišanje, a ne za podjebavanje.

Vidio sam na prvoj slici da je "flauta" spremna, sad vidim da i paše.

Samo naprijed!
Hvala.
Od ovog projekta toliko, i previše, od mene
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh