• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
odvoji 10 min. života da vidiš kaj je motor
Svaka mu čast, kupiti auto star (ako sam dobro čul) 20 let i stisnuti ga odmah 3 glave (y)
Mora da klima lediiiii pa mu očvrsnulo med nogami 🤪
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Fulao sam cijeli otok. Izgledalo mi ko krk 😂😂
Jasno, ima sličnosti. Sve 5. Taman sam mislio da ste u blizini, da popijemo pivce za živce. :)

Ja ne bi išao na vir ni da mi plate
Meni je ovdje dobro i lijepo, a svatko zna za sebe gdje i kamo će. Prvenstveno gledam radi dijeteta i prijatelja koji su ovdje, sve mi je pristupačno i nadohvat ruke. To što nekome ne odgovara otok Vir, nije moj problem, a i nemam potrebe da se time zamaram.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ali nekad sam pojeo finog sladoleda na viru..

Svaka mu čast, kupiti auto star (ako sam dobro čul) 20 let i stisnuti ga odmah 3 glave (y)
Mora da klima lediiiii pa mu očvrsnulo med nogami 🤪
Švicarska je to..nema tamo labavo..ideš u rešt .
ja se nadam da bude Vaš išel barem pola od toga
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,484
Hvala kaj si se odazval

Danas smo iskoristili dan za još jedno off road druženje.
Trknul bi ja i do VŽ na aerodrom ali sam se usvinjil ko krmak i nisam bil za u među ljude....
Evo koja slikica
Vidim da si uređivao neki motor, jel to za off rad.
Jedan moj prijatelj je često išao na ta druženja, pa sam mu to održava i pravio za rezervu dijelove. Kad je prestao sa tim ostali kod mene rezerve diferencijali, reduktori, kardani.
Napravili smo dobre diferencijale od mercedesa kombi sprinter sa šperama, To bilo nepoderivo. 20230724_085131.jpg 20230724_085120.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,764
@Matija_E30

Cash & carry
Istovario sam ga kod šogora dok ne završim s tanjuranjem pa ga slikam kad budem išao po njega s traktorom.

@Propali Poljoprivrednik

Malo me strah da je prevelik 😂

Ali gledao sam 200 cm i ovaj 235 cm.

Ovaj 235 mi odgovara i u 4m razmaku između voćaka i u 5m razmaku. Da sam uzeo 200 bilo bi jako na knap za 5m razmak.

Ali pošto nemam 540e opciju kardana što se tiče traktora njemu je svejedno jel 180,200 ili 235.. Pa sam onda išao s onom. Što veći to bolji 😂
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,764
Nažalost ne. Samo 540.

Čitao sam. To je bila doplatna opcija na 8/8 mjenjačima. Kad su prešli sve na 16/8 onda je bila standardna oprema 😭.

A bivši gazda je očito mislio da mu to ne treba 😬
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh