• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Hvala kaj si mi javio
Imamo u planu, ako nebumo negde drugde 21-23 7 Glogovina pa se uskladi s terminom ako nebuš jajca pacal kak i ja ;)
Hvala kaj si se odazval

Danas smo iskoristili dan za još jedno off road druženje.
Trknul bi ja i do VŽ na aerodrom ali sam se usvinjil ko krmak i nisam bil za u među ljude....
Evo koja slikica







 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Možda bi jel bučnicu da si ovo pisal 12 h prije...a ja tacal blato
 

Prilozi

  • 16901382106524659594377082303891.jpg
    16901382106524659594377082303891.jpg
    17.5 KB · Pregleda: 24

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Sad mi je drago da nisam išel...miral bi trpeti vaše napade i dimne zavjese...nadam se da su komarci još u zraku.

Aby,dobro je, ide mali polako kpameti

Vračam pozdrav.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ovo sam uspel upravo po skrivečki ufatiti, provjeri,.. nabavil je veči protok
Nadam se da nebu

Tek sam sad pregledao ove slike....Svi jako dobro znamo da je jedina prava snaga iz atmosferca....

Nego više me zanima kaj je u ljevom gore kutu na slici?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
VGT turbina?
Je
čekamo ovakvi video
To smo imali, ne u toj mjeri, ali blizu toga. Taj sa videa ne priča istinu ali jutub gledaoci su sve spremni prožvakati i svemu povjerovati.
Kad smo probali od tri pumpe napraviti jednu.... ali i sa njom još igra nije gotova....
U međuvremenu u tvom kraju kupil je onakvu kakva mu treba
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh