• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,605
Ma onaj
klaun-kostim-slika-47518482.jpg
Andersen i njegove bajke su nula naspram junaka kakvog ovaj forum ima.....
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,484
Stvarno se ne dela?
Promjena diskova, a kad ono trzanje kod kočenja. Na tokarskom stroju pokazao nejednakost, kao da nije tokarena jedna i druga strana u jednom postavljenom disku, nego je okretan!
Kad se baza ne poravna. Tri površine se tokare na disku.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
1.oguliti kožice
2.ostaviti par dana da dozri kako bi otpustio vodu a onda ju kod guljenja istisnuti skupa s večinom koštica
3. odrezati bijelo srce
ako ne , zašto ne?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,660
mi skupljamo i stavljamo u škrinju...dok se nakupi dosta za jedan kotel onda se izvadi iz škrinje jer tak smrznuti odmah pusti vodu...ocjedi se i onda stavi kuhat...brže je kuhani...a tura bude oko 25-30l...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
@llmb0611 ja inače kuham po 30l kotlić. Ali nemam mjesta u zamrzivaču nego ako mi fali posudim u selu pa vratim. Pa brzo i ovako ide. Ja ga narezem, skuham, vrućeg propasiram i onda ukuham do željene gustoće.

@vlč.puknuti imam onu pasirku ko mašina za meso. Pasiranje kuhanog ide brže nego što ženi treba da nareze. Stvarno mislim da bi guljenje više vremena uzelo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Čuj ovo..baterijski generator.lol
kaj su to generatori za električna votila..kad ostane na cesti prazne baterije?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh