• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
pitanje sigurno nije na mjestu ,ali nisam mogao naći temu o crnom luku, sem o cesnjaku, mislim da nije problem da ovdje postavim, hitno je. Da li se smije pendistopom prskati poslije sadnje luka srebrnjaka? Stomp je zabranjen u CG i ne mogu drugo nista naci?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,681
Stvarno se ne dela?
Promjena diskova, a kad ono trzanje kod kočenja. Na tokarskom stroju pokazao nejednakost, kao da nije tokarena jedna i druga strana u jednom postavljenom disku, nego je okretan!
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
3 puta mjerio i opet prekratke napravio.

A šta ćeš. Koliko sam mu platio (za džaba) dobro sam i dobio. Zadnju skočiš malo i to je to...

I tako su privremene dok ne izbetoniram nove...
IMG_20230905_135039.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Ma od punca ujak...83 godine. Stari bravar. Kaže imam nekog materijala ajde mi izmjeri. Ja izmjerim. On mora doći još i sam izmjeriti. Izmjeri, sve zapiše.


I evo. A šta ćeš. Godine čine svoje... Na dobro je da su bilo kakve dok se ne naprave od betona..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Bil je danas pri meni kolega Kupljenec na ispomoči.
Primili smo se posla oko poldana i do sad smo ovo napravili.
Sad me nagovara da idemo to zlupati na sitnije i da još stignemo to i pospremiti pod krov.
A meni se nedaaaaa

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh