• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Nemoj boga ti na kampiranju paliti motorku...dobiš narukvicu zabrane ulaska u sve kampove u regiji,plus nudistički..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
@llmb0611 ja inače kuham po 30l kotlić. Ali nemam mjesta u zamrzivaču nego ako mi fali posudim u selu pa vratim. Pa brzo i ovako ide. Ja ga narezem, skuham, vrućeg propasiram i onda ukuham do željene gustoće.

@vlč.puknuti imam onu pasirku ko mašina za meso. Pasiranje kuhanog ide brže nego što ženi treba da nareze. Stvarno mislim da bi guljenje više vremena uzelo.
Ma je u prvu si..znaš, imamo to u glavi da je špricano 100 x pa se to (kao)s kožicom makne..ne treba ga prati..ne treba prati pasirku a ni nemamo je(imamo onu drvenu) itd.
No ove godkne ne trebamo ni lonca.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Pa što se tiče kozice i spricanja i tako je sprican sistemikom. Ako ima šta od sredstva da je ostalo, ima ga u cijelom paradajzu.

A mi ga prije rezanja peremo u vodi sa sodom bikarbonom. To kažu da uklanja sve sa kozice.

Na 10l vode veliku žlicu sode i ostavimo 20 minuta u tome.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,681
Kod mene se radi autocesta Zg-Sk.
Već su dva puta potrgali vodove preko ceste jer ........ šef gradilišta nije spustio sanduk.
Inače dnevno prođe do 100tinjak šlepera, sim-tam
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Posao šefa gradilišta je isključivo da sjedi u klimatiziranom kontenjeru.

A posao šofera šlepera je da si traži mjesto gdje bude iskipao šlepu, bravo
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svaki put najebe onaj siromak na lopati, a trebal bi šef gradilišta pratiti kak ovaj na mešalici dela 3:1ili5:1.
Ali glavno da bi sve se svalio na malog čoveka.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh