• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pošto je bio dan bez kiše ja sam si opet malo radio blato,oprao se mali ferac,oliti moj Mile,podmazali se i pospremili neki priključci koji su do proljeća na godišnjem,žena je posjekla glave zadnjim pilićima pa sam još morao po vrećice za meso da se ti domaći pohanci pospreme,sve u svemu dobro iskorišten dan
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo malo prije s kolegom ruknul dve porcije graha kaj je ostalo s feste (kuhan v loncu-nemas boljeg) maznuli litraka te me bozja kapljica prosvjetlila pa ve produhovljen se druzim z vama i iznosim zivotne ideje i puteve.:icon_thumright:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
A vidi tek ove dvije

SDC12952_zps9dd9dde0.jpg

SDC12951_zpseb190f30.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jebote grom ,kao u filmu Dan nezavisnosti,samo fale mali zeleni da siđu,da malo napravimo rokanu po njima,ali zbilja ima prekrasnih trenutaka koje nam priroda stvori
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Malo smo ju prosetali... Tu se vec doduse istrcala jer smo tu u povratku doma...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=kF_Eb5HO4Fc[/YT]
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Danas je bilo sranja i to doslovno.Zastopala se kanalizacija tj, pvc 110-ka i ajd sajla vruke i guraj vole jer djaba skole,kad sam si sam kriv.Cuje se vec neko vrijeme klokotanje,znak da se negdi napravil cep ali deri dok ide,lijenost.Guram,sturam al sajla od 15 m kratka (10 i5m skupa zasvasano jer nesam nigdi dulju naso)no fala bogu da rado kupujem alat pa tak na proljece u Lidlu kupil i minu iliti crijevo s mlaznicom na vrhu koju cetiri mlaza(sitne rupice okrenute u rikverc) guraju naprijed a crijevo sa prikljucuje na visoko tlacni perac(dobite tri adaptera pa pase na svaki) i to cudo me spasilo.:icon_toilet:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se vratila iz Čazme,a bogami,imam šta ispričati,ali za ovdje je preopširno.Rekla budem samo to da smo se i tamo i doma vozili dulje nego je trebalo.Puno dulje. A onda smo priznali poraz i uključili GPS.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baš imam sreće - probudila se ja jutros u devet,a kroz prozor suuuunceeeeee.....sve blista, sjaji, grije....čujem lupa kamion za smeće vani,a reko mi sinoć muž,budu sutra kupili smeće,da ispeljaš kantu,prepuna je.....budem mislim ja....i tako ja izletjela iz kuće, nabacila samo kućnu haljinu,nisam stigla papuče naći, onak bosa jurim ja iza kuće - kad kante nema....pa se okrenem i vidim je ispred ograde vani. otpeljal je muž. I ni mi dosta to,nego me odmah i ulovila grižnja savjesti kaj sam spavala do devet a tako lijepi dan ,i ta me grižnja savjesti prala do maločas - ono-lijepo,toplo,sunčano a ja ništ ne radim - kak je to grdi osjećaj, ebote, za nepovjerovati.
E, sada sam nasmješena i bezbrižma - ovaj čas je sunca nestalo,naoblačilo se, postalo hladno i tmurno i uopće se više ne sekiram kaj ništ ne radim. Tko normalan nešt dela po tmurnom i hladnom, idem se bacim u depresiju lijepo i budem čekala da grane sunce. Hehe...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Danas se vozim magistralnom cestom u koloni, ispred kamion. Odjednom zastoj, kad sa starne se pojavi malo tele. tek onda vidim cady vozilo ispred otvorenih zadnjih vrata, drugo telekoje je unutra gleda vani. Ljudi okolo uhvatili tele i drze, a ovaj nastavio voziti ,isao sam nekih 5km, nisam uocio da se iskljucio i vratio po tele.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,danas sam bila vrijedna - očistili smo jedan plastenik.Još dva,ali to bude lakše.Sada jupanje,i odmor.
Jela nisam još danas ništa,ali to je priča za sebe,popila dvoje litre vode i neki napitak,
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Fino, jel ide za kobase ili bograč? [emoji122] [emoji106]
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Koliko je macan imao kila? Puj ga bilo lepi je, nemaš kaj!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo sada maloprije imao noćne posjetitelje,Bučo i njegova draga bili u prolazu,opet se Bučo naoružao sa željezom i bude opet šarafanja za njegov gušt,valjda budu do ponoći lagano stigli doma,samo laganini po cesti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh