• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Njega čuvam za kompliciranije poslove . JLuk zakaj tak loše misliš o Podravcima ??
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,549
Njega čuvam za kompliciranije poslove . JLuk zakaj tak loše misliš o Podravcima ??
Ma ne mislim ja o njima loše ipak sam ja u onom drugom dijelu foruma pod "razonoda pomoć i malo opuštanja :(rofl)::icon_jook "
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
A ja danas bio u netaknutoj prirodnoj ljepoti,, u žuboru čistog planinskog potoka,,
bogatog ribom,,,
Čak šta više žubor vode me uspavao na stijenama,,,, ccccc:(snooze)::(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih, ovaj čas ušla u kuću....Šta sam radila?
prije bih nabrojila šta nisam .....

A sada u kadu, voda do vrha i zatvorim oči - još jedan prođe dan......
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Najrađe bi se poslikal kak sam zgorel u vinogradu danas, al se bojim da bi slika završila na vratima špajze .... :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bah, ako umrem, ja to ne budem znala.
Pa mi je svejedno.

@zgzac, daj sliku, ja imam špajz.

Kak da je stavim, sa kuhinjske strane ili sa unutarnje? :icon_rofl:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Dal bi ti ja slikicu, al znam da nemaš malu decu kaj bi pekmez krali u šoajzi pa ti ne treba.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
P7050179.jpg


P7050186.jpg


P7050188.jpg


E danas sam ja ovdje radio.....
A šta sam radio?????
To prepuštam vama na maštu....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo ti daj, trenutno imam u špajzu pekmez od jagoda i marelica, i stalno me neki vrag vuče prema tamo.......a i znaš onu - stari ljudi - mala djeca, tak da.......:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ajd. :icon_e_wink:
znam da znaš. :D

A možeš mi skopirati neku od Ričarda Gira, kaj bum ja znala da to nisi ti......
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Juče i danas po cijeli dan na kombajnu .


A danas je Bajram , svim ljudima islamske vjeroispovijesti želim sretan praznik. :drink::drink:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
A danas je Bajram , svim ljudima islamske vjeroispovijesti želim sretan praznik. :drink::drink:[/QUOTE]

Pridružujem se takođe čestitkama.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Danas malo lutanje po Mađarskoj do podne,sad betoniranje stupova i sve ostalo kaj treba..jučer u žurbi proletjeli varaždinski pijac,trebalo dalje ici radit..videl sam u gospona Johabija kak trži al pošto je imal mušterije a ja v žurbi nisam stigel malo do njega,sad me valjda više nebi ni prepoznal heheh
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A sigurno si narasel, a i popunil se.:icon_confused:
Mislim da te niti ja ne bih sada prepoznala.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ja sam danas v jutro ko bajagi pazil, a praf za parf srdil unuke :icon_weed:, a poslije dok su otišli sam se skrival po hladovini, od garaže do terase i natrag.
Malo sam porihtal curenje na bajpasu bazena, pa mu uredio okoliš da se sutra mogu svi igrati i kupati i hraniti živinu, jer ja bum z suprugom malo zbrisal od doma.



Supruga me danas angažirala za "veliku seobu cvijeća" iz kuće na vrtnu terasu, jer su rolete po danu uglavnom dolje, a cvijeće to ne voli, nisam joj imal vupeša odbiti

 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Predivno to izgleda, pravi mali raj.......
Tako budem i ja dok presrtanem raditi, ako mi ovi bandoglavci u vladi ne osujete planove pa podignu dobnu granicu za mirovinu - dvije godine još moram dočekati, a onda će plastenici na bubanj, a ja budem onda dobrodržeča pedestsedmogodišnjakinja penzionerka (sa naglaskom na dobrodržeča :icon_razz:), i ne budem radila ništ, samo budem obilazila razne destinacije po domaji i širem svijetu.

A sada trenutno srčem kapučino, skuhan po drugi puta, jer sam prvi puta umjesto šečera stavila u šalicu sol.
Koja mi je faca bila dok sam onak udobno zavaljena za tastaturom srknula........:(envy)::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice,treba dočekati kod ovakvih šarlatana penziju,svaki mandat 2-3 izmjene svih mogućih zakona.Najbolja solucija negdje u šumu,ribnjak sa ribama i odmor za pamčenje,normalno bez tehnike i ostalih popratnih sranja.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako je prijatelju, ali dočekati ću ja svojih tisuću osamsto kuna mjesečno da im uzmem. Sada oni menu uzimaju šesto.
Doće maca na vratanca, a onda ću svaki mjesec za tisuću osamsto si kupiti griotice i kvatro sladoled, i budem im bila bolesna jer ću se nezdravo hraniti iz inata i trošiti im zdravstvene novce na liječenje.:fiery: :icon_razz:

Sanjarim o dubokoj šumi, neki potočić malecki krivuda, svuda oko mene visoka stabla, a ja hodam, hodam, hodam........(naravno da se izgubim, ali me to ne tangira - kak se ne bih izgubila, ja kad uđem prvih sto metara u šumu više ne znam gdje sam, orijentacija mi je nula bodova :icon_razz:)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh