• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kupjenec.... Pa ti si mi sused preg brega :(clap): Ti toranj gledaš s jedne, ja s druge strane .
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Danas, se bilo na sajmu u Novom Sadu,, nikad kasnije došo a ranije otišo,,
gužva,gužva,, nemoguća,, a sem toga, parada gvožđa i plastike,, plus dosadne hostese sa tim promo materijalima, i povrh svega neke babe sa nekim vjerskosektaškim ponudama,, jednostavno moralo se pobjeći na Petrovaradinsku tvrđavu, a i gore gužva ko u priči,, ama,,,, vidila je guzica puta,,,a kupio sam i lemeše za plugiće,, pa nožića za kosačicu,, al nigdje nevidjeh djelova za berača:fiery::fiery:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja u protekla dva dana prošarao Istrom uzduž i popreko. I već tako po treći put. Al nije to sad nekaj specijalno, ali je da u tim mjestima po Istri, vidjet čovjeka nagdje .... Utopija. To mi nije nikak jasno ! Gdje se ti ljudi skrivaju ?? :icon_scratch:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Dva dana u posjetu najljepšoj planini na svijetu ( meni - druge nisam videl ) gdje su se svi Bogovi našli za stolom i dogovorili napraviti nešto veličanstveno. I napravili su Velebit. Imm more slika i stvarno je teško izdvojiti neke posebne, jer svak je posebna i ima svoju priču.
Eto da podijelim s vama barem ove četiri
DSC_1154.jpg
[/url]photo uploading[/IMG]
DSC_1169.jpg
[/url]free screen capture software[/IMG]
DSC_1170.jpg
[/url]photo uploading[/IMG]
DSC_1285.jpg
[/url]imageupload[/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta - svašta.
A posljednje - evo, napravila večeru.
spekla mladi krumpir "a la pečena raca"".

To je onakav - jučer sam spekla racu za ručak, ostatak smo pojeli za večeru, a danas sam na ulju na kojem se pekla raca spekla mladi krumpir. :biggrin:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj ni grehota peći racu na ulju. :fiery:
Zakaj postoji fina zdrava domaća svinjska mast ili ona racina? :icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemam ti ja svinjsku mast - živcira me kad se skrutne pa sve masno, ljepljivo.... trideset godina nisam ništa spekla na svinjskoj masti.
Od svinjske masti ne možeš dobiti celulit, a ak ne bum imala celulit, kak budem moderna žena, zaostala budem među onim seljačama glatkih nogu i guze. :biggrin:
Pustila je raca i mast a bome i vodu - stavila ja dva centimetra ulja, a ono rajngla se učas napunila do vrha sama od sebe. :fiery:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupila karte za Balaševića!!!!!!!!
Ups - ne znam točno kada je koncert.:mur:

M piše sigurno na kartama, ili na netu. Hehe.....
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Zini da ti kažem,,,:(wasntme):
desetog juna iliti lipnja,, da znaš,, u kolko sati to neznam,,,:icon_kidra::icon_kidra:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Poslje posla malo se radilo.
Što bi reko moj ujak: Može samo ovako da se napravi, bolje nemože!
DSC_0079_1.jpg
 

kocnica

Novi član
Tu od
25 Lis 2013
Poruka
27
Kad poslije maloga trimera sthil fs38 docepas se nekoga "dzabu-dzibu" marke pa se ucis kosit :icon_kidra::icon_kidra:
18741704_1887470758175274_1624538941_n.jpg


18554380_1883347265254290_1063068728_n.jpg
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja danas ništa, ama baš ništa ne radim. Osim kaj sam podvoril sva gladna usta. Ubil sam se cijeli tjedan, a takav mi je i ovaj idući i danas doslovno plandujem.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ja trenutno srčem.
Kapućino.
I donosim važne odluke.
Ima dvoje forumaša kojima sam nešto obećala a još nisam napravila.
Ali budem. Majkemi.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Malo kasnim,v subotu bil posetil brijune i slikal se kraj druga Tita, saznal od tete vodica da na jenom otoku Tito ima vinograd al ne za javnost.Pa neko ga mora rezat,bum se raspital i dobrovoljno javil za Oru:icon_pidu: vzimi imam cajta.
Zatim ak bog da opet za Istru(Barbarigu)v Nedelju,moram kolegi povuci dole kampicu,pa ak vidite Piksaca(sivoplavog) da se muci slobodno odzada pogurate.:drink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh